Утримання системи вуличного освітлення у Чернівцях: скільки витратять у 2023 році

Утримання системи вуличного освітлення у Чернівцях: скільки витратять у 2023 році

Утримання системи вуличного освітлення у Чернівцях: скільки витратять у 2023 році
Заміна ліхтарів вуличного освітлення у Чернівцях. Фото: Facebook / Чернівецьке міське комунальне підприємство "Міськсвітло"

У Чернівцях на утримання системи вуличного освітлення цьогоріч планують витратити 19 мільйонів гривень. Договір уклали з комунальним підприємством "Міськсвітло". У 2022 році на ці роботи витратили 10 мільйонів гривень. Вартість послуг змінилася через зростання цін, зокрема на пальне.

Про це у коментарі Суспільному повідомив керівник підприємства Андрій Шалєєв.

За його словами, підприємство виконуватиме ті ж роботи, що й торік. Йдеться зокрема про обслуговування та заміну ліхтарів та ламп, ліквідацію пошкоджень електромереж, очищення ліній та дротів від гілок, встановлення і демонтаж опор, фарбування опор, встановлення та заміну запобіжників, лічильників і трансформаторів.

Згідно з тендерною документацією, договір на утримання з Міськсвітлом уклали без використання електронної системи, оскільки рішенням міськради за комунальним підприємством закріплене обслуговування мереж вуличного освітлення і воно є єдиним балансоутримувачем.

Що відомо

  • У Чернівцях капітально відремонтують систему керування вуличним освітленням за майже 3,9 мільйона гривень. Роботи мають завершити до 5 квітня 2023 року.

Читайте також

Утримання парків, озер та річок у Чернівцях у 2023 році: скільки витратять

У Чернівцях на утримання та прибирання доріг за рік витратять понад 160 мільйонів гривень

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

На початок