У Чернівцях відкрили безпечний простір для жінок і дівчат

У Чернівцях відкрили безпечний простір для жінок і дівчат

У Чернівцях відкрили безпечний простір для жінок і дівчат
Один із заходів під час відкриття простору. Facebook/Наталія Фрунзе

У Чернівцях відкрили безпечний простір для жінок і дівчат "Вільна". Там жінки зможуть проводити своє дозвілля, навчатися та відвідувати тренінги.

Про це повідомила керівниця департаменту соцполітики міськради Наталія Фрунзе на своїй сторінці у Facebook.

У просторі "Вільна" можна буде отримувати професійні навички, відвідувати тренінги для саморозвитку та самовдосконалення, а також проходити групові та індивідуальні сесії з психологом.

Всі заходи у просторі безплатні. Про події розповідатимуть у Telegram-каналі простору, куди можна приєднатися за посиланням.

Зокрема у грудні охочі можуть відзначити день Святого Миколая та Андріївські вечорниці, відвідати арттерапію, тренінги з психологом, візажистом та нутриціологом, лекції про фінансову грамотність, перегляди фільмів та вечір настільних ігор. Також у просторі проведуть майстер-класи з малюванням на імбирних пряниках, виготовлення новорічних іграшок та аромасвічок.

У Чернівцях відкрили безпечний простір для жінок і дівчат
У приміщенні є облаштована кімната для дітей. Facebook/Наталія Фрунзе

Простір "Вільна" розташований у Чернівцях на вулиці Героїв Майдану, 66. Він працює з середи по неділю з 11:00 до 20:00.

Ініціативу реалізують в межах гуманітарного реагування UNFPA за підтримки Урядів Великої Британії, Канади, Данії, підтримки американського народу (USAID), а також CERF та Ukraine Humanitarian Fund.

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: [email protected].

На початок