У Чернівцях міськрада проголосувала за припинення повноважень двох депутатів

У Чернівцях міськрада проголосувала за припинення повноважень двох депутатів

У Чернівцях міськрада проголосувала за припинення повноважень двох депутатів
Зліва направо — Гончарюк та Яринич. Джерело: Суспільне Чернівці

У Чернівцях міськрада проголосувала за припинення повноважень депутатів Михайла Яринича та Івана Гончарюка від фракції "Народний контроль". Після початку повномасштабного вторгнення депутати вступили до лав ЗСУ.

Про це повідомляє кореспондентка Суспільного з сесійної зали.

За таке рішення проголосували 27 депутатів.

Раніше Яринич та Гончарюк написали заяви про добровільне складання повноважень. Яринич повідомляв, що складає повноваження, аби партія, від якої обирався, могла "повноцінно виконувати свої обов’язки". Гончарюк причиною складання повноважень назвав службу в Збройних силах України.

Після рішення міськради замість них депутатами мають стати наступні кандидати від партії "Народний контроль". Рішення про це має ухвалити обласна виборча комісія.

Що відомо

  • Михайло Яринич став депутатом міськради у 2020 році, є головою фракції "Народний контроль". Він працював заступником головного лікаря приватної клініки "Моя сім’я" та головним лікарем "Клініки Санте". Також Яринич займається продажем фармацевтичних товарів.
  • У 2020 році Яринич балотувався на пост міського голови Чернівців та посів п'яте місце, отримавши 2873 голоси. Протягом 2020-2021 років він був в опозиції до чинного міського голови Романа Клічука. Яринич був депутатом міськради у 2015-2020 роках від партії "Народний контроль".
  • Іван Гончарюк є депутатом Чернівецької міськради від "Народного контролю" два скликання. Раніше займався підприємством, був головним редактором місцевого інтернет-видання "Чернівці.Online". З 2011 року працював журналістом на місцевих телеканалах "Чернівецький промінь" та "ТВА".

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: [email protected].

На початок