Депутати Чернівецької облради не підтримали припинення повноважень депутатки, обраної від ОПЗЖ

Депутати Чернівецької облради не підтримали припинення повноважень депутатки, обраної від ОПЗЖ

Депутати Чернівецької облради не підтримали припинення повноважень депутатки, обраної від ОПЗЖ
. Фото: Facebook / Світлана Постевка

На сесії Чернівецької облради не проголосували за припинення повноважень позафракційної депутатки Світлани Постевки, обраної за списком партії ОПЗЖ.

Про це повідомляє кореспондентка Суспільного.

Питання про припинення повноважень Постевки ставили на голосування двічі, втім обидва рази депутати не підтримали це рішення. Перед розглядом проєкту рішення та під час голосування частина депутатів вийшла з сесійної зали. Для ухвалення рішення за документ мали проголосувати 33 депутати.

Самої депутатки на засіданні сесії облради не було. Суспільному вона повідомила, що перебуває в лікарні. Раніше у коментарі Суспільному Постевка розповідала, що вирішила скласти повноваження через позицію партії ОПЗЖ та її лідерів.

Для повторного розгляду питання про припинення повноважень Постевка має написати заяву до апарату ради. Далі її розгляне профільна комісія, а після – депутати під час засідання, повідомив у коментарі Суспільному перший заступник голови облради Микола Гуйтор.

Що відомо

  • Світлана Постевка стала депутаткою у грудні 2020 року. Її обрали на чергових місцевих виборах за списком партії "Опозиційна платформа – За життя". Наразі вона є позафракційною.
  • У квітні 2022 року фракція ОПЗЖ у Чернівецькій облраді заявила про призупинення діяльності. Вона налічувала шість депутатів та була однією з найменших. Депутати, які були членами фракції, продовжили роботу як позафракційні.
  • У червні 2022 року Восьмий апеляційний адміністративний суд заборонив діяльність партії "Опозиційна платформа – За життя". Все майно, кошти та інші активи цієї партії суд постановив передати у власність держави. Це стосується й обласних, міських і районних організацій партії.

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: [email protected].

На початок