На Буковині мобілізували чверть вимушених переселенців, які стали на військовий облік

На Буковині мобілізували чверть вимушених переселенців, які стали на військовий облік

На Буковині мобілізували чверть вимушених переселенців, які стали на військовий облік
. Фото: Суспільне Чернівці

На Буковині мобілізували чверть вимушених переселенців, які стали на військовий облік. Їх направляли у військові частини.

Про це Суспільному сказала начальниця пресслужби Чернівецького обласного центру комплектування капітан Тетяна Попович.

За її словами, частина чоловіків, які перебували на обліку, повертаються в регіони, де проживали. Також частина переселенців переїжджають в інші області.

Загалом в області на військовий облік стали майже п'ять тисяч чоловіків, які приїхали з інших регіонів.

Згідно з наказом Ради оборони області, військовозобов'язані чоловіки-переселенці повинні стати на військовий облік не пізніше 48 годин. Тих, які не стають на облік, притягують до відповідальності.

Також до центрів комплектування зобов’язані прийти усі чоловіки віком від 18 до 60 років.

Що відомо

  • З 3 травня згідно з наказом обласної військової адміністрації військовозобов’язані мають носити із собою посвідчення про приписку до призовної дільниці, військовий квиток або тимчасове посвідчення військовозобов'язаного.
  • За ухилення від військової служби у воєнний час передбачено позбавлення волі від трьох до п’яти років.
  • За правилами військового обліку керівники організацій, підприємств, установ не можуть брати на роботу людей, які не перебувають на військовому обліку.
  • Рада оборони Чернівецької області зобов'язала чоловіків-переселенців стати на військовий облік не пізніше 48 годин. Тих, які не стають на облік, притягують до відповідальності. Станом на 2 травня в області прихистили понад 100 тисяч вимушених переселенців.
  • В області скасували весняний призов на строкову службу у квітні-червні. Це пов'язано з воєнним станом, який триває в країні.

Читайте також

На Буковині темпи мобілізації нижчі, ніж в сусідніх регіонах — начальник ОВА

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: [email protected].

На початок