У Маріуполі загинув поет та військовий з Чернівців Сергій Скальд

У Маріуполі загинув поет та військовий з Чернівців Сергій Скальд

У Маріуполі загинув поет та військовий з Чернівців Сергій Скальд
. Фото: Facebook/Сергій Скальд

У бою проти російської армії у Маріуполі загинув військовий та поет із Чернівців Сергій Скальд. Він був оборонцем заводу "Азовсталь". Скальду було 43 роки.

Про це у коментарі Суспільному сказав радник голови Чернівецької облради Олександр Білоус, який спілкувався з керівником групи, у якій перебував Скальд.

У 2014 році після участі у Революції гідності Сергій вирушив добровольцем у зону АТО. Був учасником боїв у Авдіївці та розвідницьких операцій Добровольчого українського корпусу "Правий сектор". Був бійцем окремого полку Азов".

Скальд був одним з оборонців заводу "Азовсталь". На своїй сторінці в Instagram медик, який лікує бійців на комбінаті, публікував допис зі Сергієм Скальдом. Він датований 1 квітня.

Сергій автор збірки "Навиліт. Рими калібру 5,45" та "Інший" (2021), співавтор збірки націоналістичної поезії "Голос крові".

На відео — Сергій Скальд зачитує вірш.

Що відомо

  • Від початку нападу Росії на Україну підтвердили смерть 59 військових з Чернівецької області. Суспільне Буковина зібрало їхні історії в одну публікацію — про це читайте тут.
На початок