На війні загинули троє солдатів з Буковини

На війні загинули троє солдатів з Буковини

На війні загинули троє солдатів з Буковини
. Боштега, Мазурик та Швидкий. Джерело: Facebook / Чернівецький обласний ТЦК та СП

У бою проти російської армії загинули троє буковинських військових. Прощання із солдатами відбудеться у місті Сторожинець об 11:00.

Про це повідомив обласний центр комплектування на своїй сторінці у Facebook.

15 березня об 11:00 у місті Сторожинець прощатимуться з загиблими солдатами Віталієм Мазуриком та Олександром Швидким.

16 березня в селі Панка відбудеться прощання з солдатом Георгієм Боштегою.

Також стало відомо про похорон 22-річного військового Олексія Арсенія. Прощання відбудеться 15 березня у рідному селі загиблого — Маршинцях, що на Новоселиччині.

Що відомо

  • 5 березня у Чернівцях попрощались з командиром десантно-штурмового відділення Андрієм Кицелюком. Він загинув у бою проти російської армії на території України.
  • 6 березня на Глибоччині поховали 25-річного старшого солдата Дениса Гринчука.
  • 9 березня у Чернівцях та області попрощались з п'ятьма воїнами однієї військової частини: Іваном Гаєм, Марином Мельниковим, Костянтином Германом, Максимом Залевським та Андрієм Четверіковим.
  • 11 березня на Буковині поховали 21-річного бійця, який загинув в боях проти російської армії на території України. Він був помічником гранатометника.
  • 13 березня на Кельменеччині попрощались із військовим Олегом Лехняком. Він був навідником.
  • У бою проти російської армії загинув військовий Олексій Арсеній. Він родом із села Маршинці, що на Новоселиччині. Йому було 22 роки.
  • Загинув ветеран АТО з села Вікно Анатолій Дребіт.
  • Двоє буковинських військових Віктор Урсул та Олексій Анікітой загинули в бою проти російської армії. Вони служили в одній військовій частині.

Читайте нас у Telegram: головні новини Буковини

Станьте частиною Суспільне Буковина: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: [email protected].

На початок