У бою проти російської армії загинув 21-річний буковинець

У бою проти російської армії загинув 21-річний буковинець

У бою проти російської армії загинув 21-річний буковинець
. Обласний центр комплектування

У боях проти російської армії загинув буковинець Павло Павленко. Йому був 21 рік.

Про це у коментарі Суспільному сказала речниця Чернівецького обласного центру комплектування Тетяна Попович.

Він проходив службу на посаді стрільця — помічника гранатометника. Павленко народився у Красноїльську, закінчив місцеву гімназію. Був контрактником. Його батько та брат теж військові. До війська Павло пішов у 2019 році. Про це Суспільному сказав голова Красноїльської громади Степан Драгун.

У громаді організовують похорони за гроші місцевого бюджету. Прощання розпочнеться о 12:30 11 березня у селищі Красноїльськ.

Що відомо

  • 24 лютого президент РФ Володимир Путін оголосив про початок вторгнення до України. Російські війська обстрілюють та руйнують ключові об'єкти інфраструктури, проводять масовані обстріли житлових районів українських міст та сіл з використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет.
  • В Україні запровадили воєнний стан та оголосили загальну мобілізацію.
  • 5 березня у Чернівцях попрощались з командиром десантно-штурмового відділення Андрієм Кицелюком. Він загинув у бою проти російської армії на території України.
  • 6 березня на Глибоччині поховали 25-річного старшого солдата Дениса Гринчука.
  • 9 березня у Чернівцях та області попрощались з п'ятьма воїнами однієї військової частини: Іваном Гаєм, Марином Мельниковим, Костянтином Германом, Максимом Залевським та Андрієм Четверіковим.
На початок