У Чернівцях призначили нового виконувача обов'язків ректора медуніверситету

У Чернівцях призначили нового виконувача обов'язків ректора медуніверситету

У Чернівцях призначили нового виконувача обов'язків ректора медуніверситету
. Суспільне Буковина

Обов'язки ректора Буковинського медуніверситету виконує професорка кафедри акушерства і гінекології Оксана Андрієць. Її призначили на посаду 26 жовтня.

Про це Суспільному сказали в пресслужбі медуніверситету.

Раніше обов'язки ректора виконував професор Віталій Максим'юк. У закладі очікують на вибори ректора, їх призначив міністр охорони здоров'я. Попередній конкурс на цю посаду скасували, у ньому мали брати участь п'ятеро викладачів вишу:

  • Оксана Андрієць — завідувачка кафедри акушерства і гінекології. З 2014 по 2019 рік очолювала департамент охорони здоров'я Чернівецької облдержадміністрації.
  • Ігор Геруш — проректор з науково-педагогічної роботи університету, завідувач кафедри біоорганічної, біологічної та клінічної хімії. Раніше виконував обов'язки ректора.
  • Анатолій Гоженко — директор державного підприємства Український науково-дослідний інститут медицини транспорту.
  • Олександр Іващук — проректор з наукової роботи та міжнародних зв'язків університету. Завідувач кафедри онкології та радіології.
  • Віктор Тащук — завідувач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини університету.

Дату виборів ректора медуніверситету повідомлять згодом, сказали в пресслужбі БДМУ. Опісля кандидати зможуть подавати свої заявки.

Що відомо

  • Вибори ректора мали відбутися 3 березня 2021 року. Через карантин їх перенесли на невизначений термін.
  • З попереднім керівником вишу Тарасом Бойчуком завершився контракт. Він очолював заклад протягом двох каденцій, відтак втретє не міг подавати свою кандидатуру.

Читайте наші новини у Telegram

На початок