Чернівецьке тролейбусне управління закупить у лізинг 40 автобусів

Чернівецьке тролейбусне управління закупить у лізинг 40 автобусів

Марафон
Чернівецьке тролейбусне управління закупить у лізинг 40 автобусів
. Суспільне Чернівці

Чернівецькому тролейбусному управлінню дозволили закупити новий та вживаний транспорт на умовах фінансового лізингу. На 40 автобусів витратять понад 100 мільйонів гривень.

За це рішення проголосували 24 депутати міськради, повідомляє кореспондентка Суспільного з сесійної зали.

Цьогоріч для тролейбусного управління планують закупити 20 середніх та малих автобусів, наступні два роки — по десять.

Згідно з проєктом рішення, відсоток за користування лізингом має складати не більше 12% річних. Загалом це приблизно 14 мільйонів гривень.

Проєкт договору лізингу не будуть виносити на розгляд сесії міськради. Більшу частину грошей виділять з міського бюджету. Віддати гроші повинні будуть впродовж трьох років

Автобуси утримуватимуть на балансі тролейбусного управління. Першочергово їх використовуватимуть на маршрутах для перевезення пільговиків.

Під час обговорення депутатка від партії "Команда Михайлішина" Антоніна Бабюк сказала, що за такі гроші було б краще купити сто вживаних тролейбусів. Так, за рік вийшло б забезпечити транспортом все місто.

Водночас депутат від "Народного контролю" Михайло Яринич сказав, що за нинішнім проєктом міськради закупівля зможе містити корупційну складову. Адже автобуси зможуть купити за переговорною процедурою без тендеру.

Що відомо

  • У Чернівцях понад 90% автобусів, які приватні перевізники використовують для перевезення пасажирів, застарілі та не відповідають вимогам.

Читайте також

У Чернівцях прийняли програму розвитку пасажирського транспорту: що вона передбачає

У Чернівцях цьогоріч планують закупити 20 нових тролейбусів

На початок