Директор перинатального центру, якого підозрюють у хабарі, вийде з СІЗО. За нього внесли заставу

Директор перинатального центру, якого підозрюють у хабарі, вийде з СІЗО. За нього внесли заставу

Директор перинатального центру, якого підозрюють у хабарі, вийде з СІЗО. За нього внесли заставу
. фото: Промінь

Директор перинатального центру Дмитро Манчуленко, якого підозрюють у хабарі, вийде з СІЗО. За нього внесли заставу в 150 тисяч гривень.

Про це Суспільному повідомили в управлінні судової адміністрації в Чернівецькій області.

Суспільне намагається сконтактувати з Манчуленком. Наразі у нього вимкнений телефон.

Нагадаємо, Дмитра Манчуленка затримали під час передачі хабаря розміром у 12 тисяч доларів. За ці гроші він ймовірно хотів залишитись на посаді керівника перинатального центру. Про це повідомляла СБУ.

Що відомо

  • У 2017 році міський голова Олексій Каспрук звільнив Дмитра Манчуленка з посади головного лікаря пологового будинку №1. Він аргументував звільнення неналежним виконанням обов'язків. Тоді Манчуленко поновився через суд.
  • У 2018 році чернівчани написали петицію, в якій просили звільнити Манчуленка. Тоді ж на сесію міськради прийшли працівники пологового. Вони заявили про тиск на них з боку головного лікаря. Манчуленко це заперечив.
  • У 2018 році секретар міськради Василь Продан ініціював проти Манчуленка службове розслідування.
  • У липні 2019 року Олексій Каспрук вдруге звільнив Манчуленка з посади. Аргументував рішення тим, що установа змінила свій статус на некомерційне комунальне підприємство, а тому керівника мають призначити за конкурсом.
  • У лютому 2020 суд задовольнив позов Манчуленка щодо поновлення на посаді. Міську раду зобов’язали виплатити йому компенсацію за вимушені прогули. Міська рада виконала рішення, втім подала апеляцію.
  • 6 квітня пологовий перейменували на Чернівецький обласний перинатальний центр. Депутати міської ради проголосували за вихід зі складу засновників медзакладу. Органом управління стала обласна рада.
  • У червні 2020 року апеляційний суд скасував рішення про призначення Манчуленка гендиректором пологового (нині — перинатального центру), оскільки після реорганізації посада є конкурсною. Наразі облрада його не звільнила та не оголошувала конкурс.
На початок