За добу коронавірус виявили у 5-ти жителів області. Вісім людей померли, одужали 168

За добу коронавірус виявили у 5-ти жителів області. Вісім людей померли, одужали 168

За добу коронавірус виявили у 5-ти жителів області. Вісім людей померли, одужали 168
. ФОТО: Google.com

На Чернігівщині за минулу добу на коронавірус захворіли 5 жителів області. З них четверо — чернігівці та один — житель Козелецького району. Про це Суспільному повідомили в пресслужбі Чернігівської ОДА.

Померли вісім людей: від ускладнень спричинених коронавірусною інфекцією померли дві жінки з Ічнянського району: 66 і 65 років, двоє жителів Чернігівського – 57-річний чоловік та 73-річна жінка, один ніжинець та один чернігівець, а також дві жінки, одна з Менського району, друга – з Козелецького.

За минулу добу від коронавірусу одужали 168 пацієнтів. Серед них 23 чернігівці, 12 жителів Куликівського району, четверо – Коропського, троє – Семенівського, стільки ж у Городнянському і Прилуцькому. По дев’ять одужавших у Борзнянському і Ніжинському районах, по сім – у Бахмацькому, Козелецькому та у Ніжині, по шість – у Варвинському, Корюківському, Срібнянському, Чернігівському та у Прилуках. По п’ять інфікованих одужало у Бобровицькому, Ічнянському, Менському, Носівському, Ріпкинському, Сновському і Талалаївському районах, по вісім – у Сосницькому та Новгород-Сіверському. З них 37 інфікованих перебували на лікуванні у закладах охорони здоров’я.

Загалом, з початку епідемії, в нашому регіоні 33 265 людей інфікувалася коронавірусом. З них 24 427 одужали, 7 881 лікуються вдома, 352 знаходяться у лікарнях.

За минулу добу в області провели 162 ПЛР-дослідження та 567 ІФА-тестувань.

Читайте також:

Купити шкарпетки, піти до кафе та спортзали – що робили чернігівці в перший день після локдауну

На початок