На Чернігівщині за добу в 11 людей підтвердили коронавірус

На Чернігівщині за добу в 11 людей підтвердили коронавірус

На Чернігівщині за добу в 11 людей підтвердили коронавірус
. ФОТО: Google.com

На Чернігівщині за минулу добу на коронавірус захворіли 11 жителів області. З підтвердженим діагнозом COVID-19 померла 70-річна жінка з Бобровицького району. Про це Суспільному повідомили в прес-службі Чернігівської ОДА.

Захворювання підтвердили у шести людей у Менському районі, чотирьох — у Чернігівському та одного у Городнянському. З них троє на лікуванні у закладах охорони здоров’я.

Одужали 97 людей від коронавірусу. З них 6 чернігівців, 5 ніжинців та 4 прилучанина. Також одужали у Козелецькому, Чернігівському, Корюківському та Варвинському районах — по 6 жителів, у Менському та Ріпкинському — по 5, у Сновському, Сосницькому, Носівському, Ічнянському, Борзнянському та Бахмацькому — по 4, у Ніжинському, Новгород-Сіверському, Талалаївському та Коропському — по 3, у Семенівському, Срібнянському, Прилуцькому, Куликівському, Бобровицькому та Городнянському — по 2. З них 9 перебували на госпіталізації.

Загалом, з початку епідемії, в нашому регіоні 33 260 людей інфікувалися коронавірусом. З них 24 259 одужали, 8 040 лікуються вдома, 364 знаходяться у лікарнях. 537 людей померли. 60 хворих померло із супутнім діагнозом COVID-19.

За минулу добу в області провели 809 ПЛР-досліджень та 545 ІФА-тестів.

Читайте також:

Спалюють або викидають по дорозі. Як в Україні утилізують небезпечні медичні відходи

На початок