Підозра не за горами: Семінський звинуватив Атрошенка у брудній передвиборчій кампанії

Підозра не за горами: Семінський звинуватив Атрошенка у брудній передвиборчій кампанії

Підозра не за горами: Семінський звинуватив Атрошенка у брудній передвиборчій кампанії
. ФОТО: Суспільне Чернігів

Третя сесія Чернігівської міської ради восьмого скликання розпочалась зі скандалу. Так, присутній у залі нардеп від «Слуги народу» Олег Семінський, взявши слово, з трибуни звинуватив Атрошенка у брудних передвиборчих технологіях та інших оборудках.

Він назвав міського голову та секретаря Чернігівської міської ради Олександра Ломаку «чемпіонами з окозамилювання».

«Шановний пане Атрошенко, ви зі своїм помічником Санчо Пансером безумовно переможці. Ви чемпіони з окозамилювання та маніпуляції суспільною думкою за допомогою «сіток»... Знаєте, є люди, які заробляють свої великі статки чесно, а є олігархи, які заробляють гроші, використовуючи владу. Ви безумовно багата людина, пане Атрошенко. Можливо навіть міліардер, але пов'язані з вами «прокладки» не пропускають жодної копійки та не дають можливості заробити іншим...Чи є межа вашому жлобству? Де соціальна програма з підтримки важкохворих дітей? Чому ТЕЦ досі не переданий громаді? Де квартирна черга? Підозра не за горами», - сказав нардеп.

Присутні у сесійній залі депутати були обурені подібною заявою, вони почали вигукувати «Ганьба» та стукати ногами.

Також декілька місцевих жителів, які теж були у залі, почали звинувачувати самого Семінського у брехні та невиконанні власних обіцянок. Йому нагадали, що на минулій сесії він замість того, щоб працювати, розглядав в телефоні фото дороговартісних автівок. Семінський перевів розмову на ціни на бруківку, якою вкладають тротуари у Чернігові. З його слів, вони завищені в 4 рази.

Атрошенко, який протягом всього цього часу мовчав, відрегував на останню репліку Семінського щодо плитки та звернувся до юриста міськради:

«Підготовте судовий позов до пана Семінського з приводу ціни на тротуарну плитку. Хай він в суді розкаже про ціну плитки, та в скільки вона завищена», - сказав Атрошенко.

Читайте також:

Нардеп Семінський відмовився коментувати інтимну переписку з депутаткою Чернігівської міськради

На початок