Зеленський звільнив старого і призначив нового очільника СБУ на Чернігівщині

Зеленський звільнив старого і призначив нового очільника СБУ на Чернігівщині

Зеленський звільнив старого і призначив нового очільника СБУ на Чернігівщині
.

13 листопада Президент України Володимир Зеленський звільнив начальника Управління Служби безпеки України в області Павла Ревунова з посади.

Нагадаємо, президент призначив його на посаду 26 березня 2020 року. До того Ревунов був заступником начальника Управління Служби безпеки України в області.

Павло Ревунов, колишній начальник Управління Служби безпеки України в області
Павло Ревунов, колишній начальник Управління Служби безпеки України в області.

На місце звільненого Ревунова президент відразу призначив Євгена Нетужилова.

У військовій прокуратурі він почав працювати з 2003 року. у 2018-2019-х роках працював на Одеському авіаційному заводі. У 2019-му проходив навчання у службі зовнішньої розвідки України.

Працював начальником Кримського Управління СБУ, а до того обіймав посаду військового прокурора Південного регіону, пише 5 канал.

Згідно з електронною декларацією за минулий рік, його дружина має квартиру в Одесі площею 133,5 квадратних метрів. Також – автомобіль LEXUS LX470 2007 року випуску. На дружину зареєстровані кілька підприємств, такі як Китайський юридичний центр, Рибальська пристань, ДІОНІС 2010, АЛЬФА-ГАРАНТ ЮГ, ЖБК ЧОРНОМОРСЬКА РІВ'ЄРА та інші.

Заробітної плати Нетужилов отримав 113 773 гривень, а його дружина – майже півтора мільйона від підприємницької діяльності. Також на дружину записані два мільйони гривень готівкових коштів.

Читайте також:

Із чернігівської жіночої виправної колонії №44 почали вивозити ув’язнених

На початок