На встановлення когенераційних установок від міжнародних партнерів у Чернігові планують витратити 51 мільйон гривень

На встановлення когенераційних установок від міжнародних партнерів у Чернігові планують витратити 51 мільйон гривень

Когенераційна установка в Чернігові: 51 млн грн на оплату встановлення
Когенераційна установка. Getty Images

У Чернігові встановлюють п'ять когенераційних установокКогенераційна установка — комплекс обладнання, що працює за способом комбінованого виробництва електричної та теплової енергії або перетворює скидний енергетичний потенціал технологічних процесів в електричну та теплову енергію., які місту надали міжнародні партнери як гуманітарну допомогу. Оплачувати підключення цих установок фінансуватиметься з міського бюджету.

Про це повідомив в.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако під час загальноміської наради 18 червня.

"Встановлення однієї з них вже завершується. Найближчим часом її підключать і вона зможе працювати. По чотирьох – іде робота по монтажу. Нам зараз необхідно визначитися з коштами. Десь 51 мільйон гривень закладали на реконструкцію колектору на ділянці Глібова-Пашина «Чернігівводоканалом». Але ми перенесемо це питання на наступний рік. У цьому році більш важливе встановлення когенерації та нормальне проходження опалювального сезону", – сказав Олександр Ломако.

За його словами, одна така установка коштує близько одного мільйону євро, а на підключення треба буде витратити приблизно третину від вартості цієї установки.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок