На Чернігівщині попрощалися із трьома військовими ЗСУ, які загинули на Луганщині та Донеччині

На Чернігівщині попрощалися із трьома військовими ЗСУ, які загинули на Луганщині та Донеччині

Військові ЗСУ, з якими попрощалися на Чернігівщині 11 червня 2024 року
Військові ЗСУ, з якими попрощалися. Чернігівський обласний ТЦК та СП

На Чернігівщині 11 червня попрощалися із трьома військовими ЗСУ: Іваном Купрієнком, Михайлом Федоряком і Віктором Кравченком.

Про це у коментарі Суспільному повідомили в Чернігівському обласному ТЦК та СП.

Молодший сержант Іван Купрієнко народився 28 січня 1976 року у Чернігові. Навчався в школі №11. Закінчив Чернігівське училище внутрішніх справ МВС України, працював на оперативних та керівних посадах УМВС України в Чернігівській області. Також навчався в НУ "Чернігівська Політехніка" за напрямком бухоблік та аудит.

Військовий ЗСУ Іван Купрієнко, з яким попрощалися у Чернігові 11 червня 2024 року
Іван Купрієнко. Чернігівський обласний ТЦК та СП

У 2010 році вийшов на пенсію у званні підполковника за вислугою років в УМВС України в Чернігівській області. Працював в АТ "Чернігівобленерго" начальником підрозділу охорони. З перших днів повномасштабної війни долучився до лав ТрО, став на захист Чернігівщини. Брав участь в обороні околиць міста, а саме: Киїнка, Епіцентр, Стара Подусівка. Після деокупації області боронили північні кордони Чернігівщини. У грудні 2022 року обійняв посаду командира стрілецького відділення. Від початку 2024 року виконував бойові завдання на Сході України.

Прощання з Іваном Купрієнком у Чернігові 11 червня 2024 року
Прощання з Іваном Купрієнком у Чернігові. Чернігівський обласний ТЦК та СП

Загинув 3 червня 2024 року під час виконання бойового завдання на Луганщині. Попрощалися з Іваном Купрієнком у Чернігові, поховали на кладовищі "Яцево".

Солдат Михайло Федоряко народився 21 листопада 1982 року у місті Ніжин, де провів дитинство та юність. Навчався в школі №15, після 9 класу вступив до ПТУ-2 за фахом "газоелектрозварювальник". Останні роки займався монтажем веж стільникового зв'язку.

Військовий ЗСУ Михайло Федоряко, з яким попрощалися у Ніжині на Чернігівщині 11 червня 2024 року
Михайло Федоряко. Чернігівський обласний ТЦК та СП

Певний час проживав у Києві, після початку повномасштабної війни став на оборону Ніжина у складі ТрО. Далі на посаді мінометника захищав східні кордони держави. Загинув 4 червня 2024 року під час виконання бойового завдання на Луганщині. Попрощалися Михайлом Федоряком у Ніжині, поховали у селі Шатура.

Солдат Віктор Кравченко народився 3 липня 1980 року у місті Прилуки. Навчався у загальноосвітній школі №7. Закінчив Прилуцьке професійне училище за спеціальністю "електромонтажник".

На Чернігівщині 11 червня попрощалися із трьома військовими ЗСУ, які загинули на Луганщині та Донеччині
Віктор Кравченко. Чернігівський обласний ТЦК та СП

Працював у відокремленому підрозділі Прилуцького району електричних мереж АТ "Чернігівобленерго" та на приватних підприємствах міста й України. У 2015-2016 роках брав участь в АТО. Вдруге на захист України став з перших днів повномасштабного вторгнення. Боронив Батьківщину на посаді номера обслуги кулеметного відділення взводу вогневої підтримки.

На Чернігівщині 11 червня попрощалися із трьома військовими ЗСУ, які загинули на Луганщині та Донеччині
Прощання з Віктором Кравченком у Прилуках. Чернігівський обласний ТЦК та СП

Загинув 6 червня 2024 року під час виконання бойового завдання на Донеччині. Попрощалися та поховали Віктора Кравченка у Прилуках.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок