Соромно дивитися, як молоді ухиляються: 65-річний чернігівець хотів вступити до лав 3-ї окремої штурмової бригади

Соромно дивитися, як молоді ухиляються: 65-річний чернігівець хотів вступити до лав 3-ї окремої штурмової бригади

65-річний Володимир Бобок прийшов на зустріч із представниками 3-ї окремої штурмової бригади у Чернігові, аби стати до лав підрозділу. Свій вчинок пенсіонер пояснив тим, що вирішив піти служити, бо йому соромно за ухилянтів призовного віку. Що відповіли на прохання чоловіка прийняти його на службу — далі в матеріалі.

Представник штурмової бригади на позивний "Лофт" каже, що до них часто приходять чоловіки пенсійного віку, але взяти на службу їх не можуть, тому що за законом чоловіків після 60 років не дозволено мобілізувати. Крім того, є ще інші нюанси.

Військовий з позивним "Лофт" у Чернігові розказує про тих, хто приходить вступити до лав 3-ї окремої штурмової бригади
Військовий штурмової бригади з позивним "Лофт". Суспільне Чернігів
"Ми піхота, і в нас є навіть прохідні вимоги. Тобто потрібно пробігти три кілометри, відтиснутися 50 разів, підтягнутися 50 разів. 50 разів не можна відтягнути. Ми елітний підрозділ, ми відбираємо військових. Адекватно проходити тяжку військову службу для того, щоб ви тоді бачили й чули про наші успіхи, розумієте? А що ж, вас взяти, ну от вийдемо десь на поле бою, і ви не зможете якісно виконувати свої завдання. Що тоді робити? Тоді вас прийдеться тягати", — пояснює військовий.

Володимир розповідає, що був у районному ТЦК. Там йому також сказали — за віком не підходить. Мета ж у чоловіка одна — "розбити кацапів".

65-річний чернігівець Володимир Бобок, який хотів вступити до лав 3-ї окремої штурмової бригади
Чернігівець Володимир Бобок. Суспільне Чернігів

За словами "Лофта", цікавляться бригадою як чоловіки, так і жінки.

"До нас приходять жінки, на тестовий тиждень записалась навіть жінка 66-го року народження, для того, щоб подати приклад своєму оточенню".

3-тя окрема штурмова бригада проводить зустрічі в містах по всій Україні з лютого. Військовий каже, у Чернігові приємно вражений активністю людей.

"Скажу що в порівнянні із західною Україною більше. І це нас дуже радує".

Зустріч представників 3-ї штурмової бригади з чернігівцями 22 травня 2024 року
Зустріч представників 3-ї штурмової бригади з чернігівцями. Суспільне Чернігів

"Лофт" пригадує історію чоловіка з Чернігова, який прийшов до ЦНАПу оновити свої дані, зрештою зацікавився службою у третій штурмовій і записався на тестовий тиждень.

"Людина може приїхати, зареєструватися, приїхати, відчути себе воїном 3-ї штурмової й випробувати себе на різних тренажерах, симуляторах, попрацювати під керівництвом досвідчених бойових інструкторів, визначитися для себе в напрямку, в якому потрібно розвивати свої здібності військову, спеціальність, можливо, якусь здобувати".

У Чернігові рекрутери 3-ї окремої штурмової працювали три дні. За словами представника кількість людей, які прийшли на зустрічі, розголошувати не можуть.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок