Діти з Чернігівщини поїдуть на оздоровлення до Латвії

Діти з Чернігівщини поїдуть на оздоровлення до Латвії

Діти з Чернігівщини поїдуть на оздоровлення до Латвії, травень 2024
Діти з Чернігівщини поїдуть на оздоровлення до Латвії. Getty Images

Діти з Чернігівщини вже цього літа поїдуть на оздоровлення до Латвії. Про це 20 травня розповів Міністр економіки Латвії Вікторс Валайніс під час спілкування з пресою в Чернігівській ОВА. Він приїхав до Чернігова у складі латвійської делегації. За його словами, вони підписали меморандум.

"Минулого разу я був тут 2017 року. Тоді я особливо опікувався питаннями роботи з дітьми та дивився, що ми можемо зробити, як ми можемо їм допомогти. Мені важко дивитися на те, що відбувається, і через що вони проходять сьогодні. Ми маємо ці програми підтримки для дітей і хочемо, щоб вони могли приїхати до Латвії на реабілітацію. Дію цих програм ми продовжуватимемо, скільки це буде потрібно", — сказав Вікторс Валайніс.
Діти з Чернігівщини поїдуть на оздоровлення до Латвії: які категорії відправлятимуть
Міністр економіки Латвії Вікторс Валайніс. Суспільне Чернігів

За словами начальника Чернігівської ОВА В’ячеслава Чауса, в першу чергу на оздоровлення відправлятимуть дітей з малозахищених верств населення або тих, хто зараз проживає на прикордонні, яке постійно обстрілюють.

"Відповідно до цього меморандуму зараз у громадах ми відбираємо дітей, тих, які найбільше цього потребують. Вже влітку буде таке оздоровлення. Це й допомога з ментального здоров'я, й оздоровлення, також це подарунки, які постійно надходять від жителів Латвії для наших дітей. Це дуже важливо", — розповів В’ячеслав Чаус.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок