На поминальні дні у Чернігові будуть курсувати автобуси до міських кладовищ: як і куди доїхати

На поминальні дні у Чернігові будуть курсувати автобуси до міських кладовищ: як і куди доїхати

Кладовище "Ялівщина" у Чернігові
Кладовище "Ялівщина" у Чернігові. Суспільне Чернігів

На поминальні дні у Чернігові будуть курсувати автобуси до міських кладовищ — "Ялівщина", "Олександрівське", "Єврейське кладовище", "Старе кладовище, "Бобровиця" та до кладовища "Коти".

Про це повідомляє управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв'язку Чернігівської міської ради на своїй Facebook-сторінці.

  • Кладовище "Ялівщина" — їхати автобусними маршрутами № 21 "Автозавод-Олександрівка" або № 30 "Автозавод, кільцевий". Виходити на зупинці "Ветеринарний комплекс".
  • Кладовище "Олександрівське" — їхати автобусним маршрутом № 21 "Автозавод-Олександрівка". Виходити на зупинці "Олександрівська".
  • "Єврейське кладовище" — їхати автобусними маршрутами №25, 25А, 26. Виходити на зупинці "вул. В'ячеслава Чорновола".
  • "Старе кладовище", що знаходиться на вулиці Старобілоуська — їхати автобусними маршрутами №25, 25А. Виходити на зупинці "вул. В'ячеслава Чорновола". Або автобусним маршрутом № 31. Виходити на зупинці "Холодорг".
  • Кладовище "Бобровиця", що знаходиться навпроти Діагностичного центру — їхати тролейбусним маршрутом № 10 або автобусними маршрутами, які їдуть в напрямку кладовища "Яцево". Виходити на зупинці "Діагностичний центр".
  • Кладовище "Коти", що знаходиться по вулиці В. Дрозда — їхати автобусним маршрутом №22. Виходити на зупинці "вул. В. Дрозда".

Нагадаємо, 12, 13 та 14 травня, на окремих міських маршрутах громадського транспорту у Чернігові будуть внесені зміни. Автобуси, які курсуватимуть до кладовища, матимуть додаткові трафарети з написом "Яцево".

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок