Заморозки та чотири температурні рекорди: якою була погода у квітні на Чернігівщині

Заморозки та чотири температурні рекорди: якою була погода у квітні на Чернігівщині

Погода, температура, синоптики
Погода у квітні. Getty Images

Квітень 2024 року на Чернігівщині був доволі теплим, мав велику кількість опадів та сім днів були заморозки. Також протягом місяця були зафіксовані чотири температурні рекорди, два з яких трималися 38 років.

Про це Чернігівський обласний центр з гідрометеорології повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук.

Синоптики зазначають, що у квітні переважала тепла погода з опадами різної інтенсивності. Місцями по області прогриміли грози, був град, посилення вітру, утворювався туман.

"Середньомісячна температура повітря у квітні була на 2,6-3,3 градуса вища за середні багаторічні значення. Максимальна температура повітря підвищувалась до 26-27º тепла. 1, 2 та 9, 10 квітня у Чернігові були перевищені абсолютні максимуми температур, які утримувалися з 1986, 2017 та 2021 років. Кількість опадів за місяць дорівнювала 58-81 міліметр, це 153-213 % від норми. ", — йдеться у повідомленні.

Мінімально температура повітря на території області знижувалась до 1-3 градусів морозу. У цілому за місяць сім днів були із заморозками.

Синоптики повідомляють, що на великих річках області протягом місяця спостерігався розвиток водопілля з проходженням максимальних рівнів.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок