Плюс 23 мільйони додали з бюджету Прилук на підтримку української армії

Плюс 23 мільйони додали з бюджету Прилук на підтримку української армії

Сесія Прилуцької міської ради 26 квітня
Сесія Прилуцької міської ради. Суспільне Чернігів

У Прилуках 23 мільйони гривень із міського бюджету виділили на Програми з фінансування територіальної оборони та ЗСУ. За це 26 квітня проголосували депутати Прилуцької міської ради під час другої частини 50-ї (позачергової) сесії. Таким чином загальний об’єм фінансування українських військових від Прилуцької громади зріс до 86,5 мільйонів гривень.

Фінансування міської цільової Програми з підтримки територіальної оборони після голосування депутатів зросло на 13 мільйонів гривень. Цю суму додали до вже виділених у 2024 році 41,5 мільйона. Так, загальний об’єм фінансової підтримки військовослужбовців територіальної оборони від Прилуцької громади став 54,5 мільйони.

Як раніше розповів Суспільному представник батальйону та депутат міської ради Артем Аніщенко, ці кошти планують використати на придбання автомобілів для виконання бойових завдань. Цього разу на сесії його не було.

Плюс 23 мільйони додали з бюджету Прилук на підтримку української армії
Артем Аніщенко. Суспільне Чернігів
"Ми писали листа на збільшення фінансування, щоб придбати ще автомобілі, в тому числі нові, бо як показав оцей період відряджень, інтенсивне використання шести нових Mitsubishi L 200, які закупила міська рада, зараз дуже допомагають у виконанні бойових завдань. Вивіз особового складу переважно здійснюється цим транспортом. Найважливіше, що нещодавно такий новий автомобіль врятував життя військовослужбовцю, хоча сама автівка постраждала. Ця техніка себе виправдовує", — сказав Артем Аніщенко.

Ще 10 мільйонів депутати додали на фінансування підрозділів ЗСУ (на початку року на це виділялося 15 мільйонів, — ред.).

"Якщо сумарно все підрахувати, то з міського бюджету на підтримку наших захисників ми виділяли 63,5 мільйони й додали ще 23 мільйони. Це така значна сума для міського бюджету - 86,5 мільйонів. І це враховуючи те, що у нас забрали ПДФО, а це понад 110 мільйонів ми втратили. Але все одно ми підтримуємо і даємо такі гроші", — сказала міська голова Прилук Ольга Попенко.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок