У Чернігові почали робити ремонт у школі №13

У Чернігові почали робити ремонт у школі №13

У Чернігові почали відбудовувати школу №13
13 школа у Чернігові. Пресслужба Чернігівської міськради

У Чернігові за підтримки швейцарсько-українського проєкту Decide почали робити ремонт у школі №13. Його планують завершити у 2024 році.

Про це повідомив в.о міського голови Чернігова Олександр Ломако у своєму Telegram-каналі.

"Зараз йдуть перемовини про ремонт старого корпусу на умовах співфінансування міста та партнерів. Відбудова школи №13 важлива, адже там навчаються жителі мікрорайону Подусівка. Дякую партнерам за допомогу та підтримку нашого міста", — йдеться у повідомленні.

Роботи у 13 школі виконуватимуть за двома напрямками:

  1. Капітальний ремонт нового корпусу, яким передбачене утеплення усього фасаду, ремонт покрівлі, класів та внутрішніх приміщень. А також придбання меблів та обладнання для класів. Місто залучило на цей напрямок 40 мільйонів гривень від Decide.
  2. Ремонт укриття і створення там освітнього цифрового простору.
У Чернігові почали відбудовувати школу №13
Клас у 13 школі. Пресслужба Чернігівської міськради

13-та школа у Чернігові залишилась єдиною на весь мікрорайон, яка вистояла після російських бомбардувань.

Нагадаємо, швейцарсько-український проєкт "Децентралізація для розвитку демократичної освіти" або ж скорочено Decide реалізовує проєкт "Шкільний громадський бюджет на дитячі мрії".

Участь у проєкті брали 27 шкіл Чернігова. До конкурсу подавали ідеї учнів. Переможців, яких обирали шляхом голосування, оголосили 15 червня 2023 року.

Ними стали:

  • Проєкт №8 "Облаштування шкільного подвір'я ліцею №32 – «Happy yard»" з результатом 14 453,31 голосу.
  • Проєкт №5 "Шкільне кафе з лаунж-зоною «Taller de gusto»" (Чернігівська ЗОШ І-III ступенів №35) з результатом 13 915,4 голосу.

Також за підтримки швейцарсько-українського проєкту Decide в одному зі шкільних протирадіаційних укриттів Варвинської громади облаштували вертикальний підйомник, інклюзивні вбиральні, кабінет медика та два хаби – освітній і цифровий. Як розповіла начальниця відділу освіти Любов Лущик, у серпні 2023 року громада підписала меморандум про співпрацю з громадською організацією "Відбудова", яка реалізує швейцарсько-український проєкт Decide на суму 2 мільйони 200 тисяч гривень. Ще 500 тисяч додали з місцевого бюджету. Оновлення укриття, зі слів посадовиці, дозволить зробити його не просто безпечним, а комфортним для продовження навчального процесу.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок