У справі загибелі айтівців у комплексі "Бреч" на Чернігівщині оголосили підозри

У справі загибелі айтівців у комплексі "Бреч" на Чернігівщині оголосили підозри

Оголосили підозри у справі загибелі айтівців у Бречі
Айтівці з Чернігова, які загинули у Бречі . Суспільне Чернігів

Дві підозри за частиною 2 статті 272 КК України (Порушення правил безпеки, що призвели до загибелі людей) оголосили у справі загибелі двох айтівців на ставку у туристично-готельному комплексі "Бреч" на Чернігівщині. Цю інформацію Суспільному повідомили в пресслужбі Чернігівської обласної прокуратури.

В пресслужбі також розповіли, що підозри оголосили ще 14 березня, кому саме — поки не розголошують, посилаючись на таємницю слідства.

Нагадаємо, працівники однієї з IT-компаній міста, Владислав Каснер та Євген Іванов, потонули на очах у свідків 15 серпня 2021 року. На той момент загиблим було 26 і 29 років.

За словами очевидців, Владислав Каснер підплив ближче до штучного водоспаду. Потім йому стало зле, він закричав, його рухи були неприродними, згодом він почав тонути. На допомогу йому кинувся Євгеній Іванов, в очевидців було враження, що його також ніби вдарило струмом, і він сам пішов на дно. Обох хлопців реанімували близько години, але безрезультатно. Євгеній Іванов у воді провів сім хвилин, його дістав охоронець комплексу.

Про хід розслідування через майже два роки після загибелі, Суспільне розповідало у сюжеті:

За п'ять місяців до загибелі двох працівників Чернігівської ІТ-компанії в туристичному комплексі "Бреч" управління ДСНС в області знайшло там порушення, пов'язані з використанням та встановленням електроприладів. Два роки тому директорка готельного комплексу "Бреч" Оксана Сергійчук розповіла, що комплекс самостійно замовив експертизу, щоб розібратися, що сталося у ставку і чи безпечно там перебувати.

Детальніше про те, як і коли перевіряли комплекс "Бреч" Суспільне розповідало у сюжеті:

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок