Уряд виділить Чернігівщині 1,2 мільярда гривень за економічним напрямком, — Президент Зеленський

Уряд виділить Чернігівщині 1,2 мільярда гривень за економічним напрямком, — Президент Зеленський

Президент України Володимир Зеленський
Президент України Володимир Зеленський. Getty Images

Кабінет міністрів України спрямує 1,2 мільярда гривень за економічним напрямком на Чернігівщину.

Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський у своєму щоденному відеозверненні 5 квітня.

Суспільне намагається отримати коментар першої віцепрем'єр-міністерки та міністерки економіки Юлії Свириденко з цього приводу та готові опублікувати інформацію в наступних матеріалах.

Нагадаємо, що Зеленський 5 квітня відвідав Чернігівщину та перевірив хід будівництва фортифікацій на прикордонні області.

Про це він повідомив у своєму Telegram-каналі.

"Чернігівщина. Будівництво фортифікацій. Терміни виконання робіт і надійність – головне. Вдячний усім, хто залучений!", — йдеться у повідомленні.

Він оглянув залізобетонні конструкції, траншеї, бліндажі, місця для ведення вогню, окопи для БТРів, протитанковий рів. Опорний пункт, який обладнано невибуховими загородженнями для стримування техніки ворога, йдеться на сайті Офісу Президента.

Президенту доповіли про будівництво трьох ліній рубежів оборони в регіоні. За словами начальника Чернігівської ОВА В’ячеслава Чауса, в області нарощується капітальна фортифікація. Зокрема, на всій ділянці кордону з Росією та Білоруссю створили суцільну смугу невибухових перешкод, мінні загородження та розгалужену мережу опорних пунктів.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок