Чернігівські волонтери розіграли картуз Шумахера для допомоги ЗСУ: зібрали понад 40 тисяч доларів

Чернігівські волонтери розіграли картуз Шумахера для допомоги ЗСУ: зібрали понад 40 тисяч доларів

Розіграли картуз Міхаеля Шумахера та зібрали понад 40 тисяч доларів для військових. Про це Суспільному розповів чернігівський волонтер Олександр Петренко. Він — майстер спорту з автоспорту та заступник голови комітету картингу автомобільної федерації України. Олександр особисто зустрівся в Німеччині з представниками Шумахера, які передали йому картуза. Зібрані гроші підуть на спорядження для 2-го інтернаціонального легіону.

Про картуз, що належав Міхаелю Шумахеру, Олександр Петренко каже так:

"Це не просто мерчМерч (merch) — розмовне скорочення від англійського merchandise, тобто "товар". Зараз так називають будь-яку продукцію з символікою організації або відомої персони, яку розповсюджує сам власник цієї символіки або в безпосередній асоціації з ним., підкреслюю, одному з команди Віллі Вебера була подарована (ця річ, — ред.) Міхаелем у 2002 році, коли він виграв 5-й титул. Він розписався і подарував в особисту колекцію. Тобто, нам людина передала, відірвала від серця, я бачив як вона віддає, але віддавала з легким серцем. Видно, що для неї ця річ мала історію".
Волонтер із Чернігова Олександр Петренко
Олександр Петренко. Суспільне Чернігів

Олександр розповідає: волонтери провели благодійний розіграш цього картуза та зібрали кошти.

"Будь-яка людина, яка задонатила від 200 гривень, отримувала один шанс. Відповідно 1 000 грн — це п'ять шансів. І таким чином була набрана сума. Ми розіграли цей картуз в ефірі разом з "Підпільним стендапом".
Картуз Шумахера, який розіграли чернігівські волонтери для допомоги ЗСУ
Картуз Шумахера. Суспільне Чернігів

Загалом зібрали понад 40 тисяч доларів. Картуз виграв переселенець з Волновахи, який задонатив 200 гривень.

"На ці кошти буде закуплено безпілотний комплекс "Гор". Це інструмент глибинної розвідки на користь 2-го інтернаціонального легіону", — говорить Олександр Петренко.

Представниця 2-го інтернаціонального легіону Валерія Чокурашвілі каже:

"Глибинна розвідка допомагає нам зазирнути трошки далі в тил ворога і скоригувати артилерію або відправити туди пташок, які вже роблять свою справу. Це по суті відкриває перед нами значно ширші можливості. Ми зможемо діяти більш ефективно не лише в рамках нашого підрозділу, а й для суміжників буде легше".
Представниця 2-го інтернаціонального легіону Валерія Чокурашвілі
Валерія Чокурашвілі. Суспільне Чернігів

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок