Незрячий хлопчик з Чернігова готується до виступу з гуртом "Океан Ельзи"

Незрячий хлопчик з Чернігова готується до виступу з гуртом "Океан Ельзи"

Незрячий хлопчик з Чернігова, що наспівував пісні "Океану Ельзи" вдома і в школі, готується до спільного виступу на сцені зі Святославом Вакарчуком. Тиждень тому вони вперше зустрілися в Києві.

Андрію 13 років. Він живе у Чернігові у багатодітній родині. Має ще п'ять братів і сестер. З народження Андрій не бачить. А головне його захоплення — це співи.

13-річний Андрій Шерстюк. Незрячий хлопчик. Чернігів
13-річний Андрій Шерстюк. ФОТО: Суспільне Чернігів

Про те, що незрячий хлопчик Андрій Шерстюк мріє познайомитися зі Святославом Вакарчуком, дізнався волонтер Ігор Хонін. Він приїхав до навчально-реабілітаційного центру забрати гроші для військовослужбовців, які діти виручили на шкільному ярмарку.

"Сидить хлопчик Андрій, я почав співати, а він підспівував. Я покликав з собою. Спитав, що чи можна я тебе зніму? Він сказав, що знімай і далі відео поширилося по світу. Потім пішли подарунки, книжки. Він мені сказав, що його мрія співати з Вакарчуком. Потім я виклав відео. Думаю, що десь 100 людей сказали, що зведуть з Вакарчуком", — розповів волонтер.
Ігор Хонін. Волонтер, Чернігів
Ігор Хонін. ФОТО: Суспільне Чернігів

"Я здивований, що він так прийшов, але моя мрія в принципі здійснилась. Ми з ним попробуємо заспівати, бо я дуже хочу, щоб я заспівав з таким гарним солістом гурту «Океан Ельзи». Це ж просто круто!", — сказав Андрій.

Брат Андрія Олександр Шерстюк каже: хлопець одразу не повірив своїм вухам.

"Коли сам Вакарчук зайшов, то в нього був шок. Потім він його обіймав і посміхався, а потім розхвилювався, а коли йшли, він хотів вже заспівати, але не мали часу. На жаль", — розповів Олександр Шерстюк.
Олександр Шерстюк. Чернігів
Олександр Шерстюк. ФОТО: Суспільне Чернігів

Вокалом Андрій займається останні два роки.

"Бачу в нього такий талант. Він одразу на музичному інструменті на губній гармошці, то він це відтворює. Він дуже гарно викладає цю мелодію. Я вважаю, в нього абсолютний слух. Як тільки він почує, то каже, що ці слова з пісні вже запам’ятав. Все, давайте мелодію", — розповіла вчителька музичного мистецтва Любов Тянутова.
Вчителька музичного мистецтва Любов Тянутова. Чернігів
Вчителька музичного мистецтва Любов Тянутова на вокалі з Андрієм. ФОТО: Суспільне Чернігів

Любов каже: і це була б здійснена така мрія, що він побачив і зустрівся з Вакарчуком, але я б хотіла, щоб він ще заспівав.

У соціальних мережах Інстаграм і ТікТок старший брат Андрія веде його сторінку та викладає відео з його виступами.

"Як тільки в нього з’явився телефон, він почав записувати звуки з телевізора і все це. А потім все сидів і слухав. Нас в родині багато, то він не спав вночі, щоб записати якісь свої круті мультики. Він же мріє про велику сцену, а він мрійник. Мріє жити ще біля Вакарчука в Києві й всю сім’ю забрати".

На зустрічі із Вакарчуком Андрій домовився одного дня заспівати разом з ним на великій сцені.

"Найулюбленіша пісня Вакарчука «Обійми», бо це найкраще, що я чую", — каже Андрій.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок