ПРООН за свої кошти планує демонтувати дві зруйновані школи та будинки у Чернігові

ПРООН за свої кошти планує демонтувати дві зруйновані школи та будинки у Чернігові

ПРООН за свої кошти планує демонтувати дві зруйновані школи та будинки у Чернігові
. ФОТО: Суспільне Чернігів

ПРООНПрограма розвитку ООН, ПРООН — агентство в структурі ООН, створене на підставі резолюції Генасамблеї від 22 листопада 1965 року шляхом об'єднання Розширеної програми технічної допомоги ООН і Спеціального фонду. Ціллю Програми є надання допомоги країнам, що розвиваються, у справі їхнього національного розвитку. за свої кошти планує демонтувати дві зруйновані школи та будинки у Чернігові.

Про це повідомив в.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако на загальноміській нараді 12 березня.

За виділення земельної ділянки, куди вивозитимуть будівельне сміття зі зруйнованих шкіл та будинків, депутати міськради вже проголосували, каже Ломако. Наразі триває процес оформлення цієї ділянки.

"Це дуже важлива міжнародна допомога ПРООН та їх партнерів. В них вже є підрядник, вони повністю за свої кошти планують здійснити демонтаж зруйнованого приватного й комунального майна в Чернігові. Там проєкт закінчується в кінці першого півріччя, тому ділянку треба починати оформлювати й паралельно займатися демонтажем. В першу чергу, хоча б школи на Подусівці, а також під'їзди, які підлягають демонтажу. Є питання, що окремі адреси перебувають в арешті як речові докази, наприклад будинок на вулиці Чорновола, 15. Цей будинок ми поки не зможемо демонтувати, але треба почати з того, що можемо", — зазначив Ломако.

Нагадаємо, що зруйновану росіянами чернігівську школу №21 відбудують з нуля. Рішення про надання містобудівних умов для будівництва затвердили на виконкомі міськради 21 вересня. Замовником виступає міське управління капітального будівництва.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок