"Я вже дуже давно цим «хворію»": міський голова Мени Геннадій Примаков йде служити в ЗСУ

"Я вже дуже давно цим «хворію»": міський голова Мени Геннадій Примаков йде служити в ЗСУ

"Я вже дуже давно цим «хворію»": міський голова Мени Геннадій Примаков йде служити в ЗСУ
. ФОТО: скрін з відео Сусіди.City

Міський голова Мени, що на Чернігівщині, Геннадій Примаков йде служити до Збройних Сил України. За його словами, вже 12 березня він буде призваний до війська у званні солдата.

Про це він повідомив в інтерв'ю інтернет-виданню Сусіди.City.

"Я ухвалив для себе відповідальне рішення. Завтра (12 березня, – ред.) відповідно до бойової повістки я йду до Збройних Сил та буду призваний до війська. Відразу хочу сказати для тих, хто особливо за мене переживає – рядовим. В бойовий підрозділ, не в тил. Я вже дуже давно цим «хворію»", — каже Примаков.

"Йти до лав Збройних Сил дуже модно"

Геннадій Примаков розповів, що хотів піти служити до ЗСУ від самого початку повномасштабного вторгнення. І зараз, коли війна триває понад два роки, він таки вирішив це зробити.

"Чим далі затягується цей процес, чим більше ми маємо втрат, чим важче з кожним днем проводити в останній путь Героїв, особливо тих, вік яких дорівнює віку моєї доньки, і дивитися на обличчя батьків, які втратили свою дитину, які навіть за віком інколи менше мене. Це дуже важко. Тому, як кажуть, зараз це непопулярне рішення, «зараз немодно йти служити». А я кажу – дуже модно саме зараз йти до лав Збройних Сил. Йти в будь-які військові формування, які безпосередньо виконують бойові задачі в зоні бойових дій. Питають: «Чи страшно?» — Звісно, страшно. «Чи хвилююсь?» – Так, хвилююсь, я жива людина. Але є впевненість, що я роблю все правильно. Є підтримка команди, підтримка родини. Розуміння того, що роблю. Тому роблю крок цей відповідально".

Хто керуватиме Менською міською радою

За словами Геннадія Примакова, відповідно до закону на період відсутності міського голови його повноваження виконуватиме секретар міської ради Юрій Стальниченко.

"Ці два роки (роки повномасштабного вторгнення, – ред.) були надважкими роками з мого життя, але я залишаю цілісну команду на чолі з Юрієм Стальниченком. У нас є велика кількість проєктів, меморандумів, багато чого зроблено і дуже багато ще попереду буде перемог, які чекають на нашу громаду. Всі залишаються на своїх робочих місцях, мої заступники, які будуть допомагати Юрію Валерійовичу (Стальниченку, — ред.) і вся моя команда працює у звичному режимі. Всі знають про моє рішення, заздалегідь я всіх повідомив. Але не хотів про це казати раніше громаді, оскільки чекав на повістку. Сьогодні (11 березня, – ред.) я її отримав. Завтра о 7-й ранку я відбуваю у військову частину".

"Йду у «відпустку» на 110 днів"

Також Геннадій Примаков спростував чутки, які поширилися в громаді, що начебто він йде через наступ на Менську громаду (повторне вторгнення росіян, – ред.). Та запевняє, що в цьому випадку він був би перший, хто пішов би захищати свою громаду зі зброєю в руках.

"Повірте, якби я знав, що буде наступ, то був би першим, хто пішов. Якщо раніше не було ні зброї, нічого, то я за ці чотири місяці, коли ухвалив рішення, вже купив собі військову форму і навіть рушницю купив. Вже навчився з неї стріляти. Купив все, що необхідно військовому в зоні бойових дій. Підготувався. Іду не сам, іду з великою командою. Зі мною йде ще п'ять чоловіків — хлопців з нашої громади, які також виявили бажання захищати нашу країну. У мене є «невідгуляних» 110 днів відпустки й мої кадровики кажуть, що я йду у відпустку на 110 днів. Дуже б хотілося, щоб за ці 110 днів закінчилася війна".

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок