Чернігівську центральну районну лікарню відновлять за гроші UNITED24

Чернігівську центральну районну лікарню відновлять за гроші UNITED24

Чернігівську центральну районну лікарню, яка зазнала руйнувань внаслідок бойових дій у лютому-березні 2022 року, відбудують за гроші UNITED24. Вартість відновлення на першому етапі складе понад 23,6 мільйона гривень.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я на своєму офіційному сайті.

Наразі вже ухвалили рішення комісії з розподілу грошей для першого етапу відновлення будівлі.

Гроші UNITED24 розподілять як субвенцію державного бюджету до місцевого бюджету. Це дозволить повністю відновити покрівлю, вікна, зовнішні двері, а згодом перейти до внутрішніх робіт.

На Чернігівщині відновлять центральну районну лікарню за гроші UNITED24
Зруйнована Чернігівська центральна районна лікарня. ФОТО: Міністерство охорони здоров'я

Загалом у Чернігівській центральній районній лікарні були пошкоджені чотири із 10 корпусів. Частину їх вже відремонтували, тепер відновлять і будівлю поліклініки, йдеться у повідомленні Міністерство охорони здоров'я.

"Відновлення та відбудова українських лікарень відбувається коштом держбюджету та за допомоги партнерів. На сьогодні вже вдалося відновити повністю або частково 867 об’єктів медзакладів. Ми вдячні всім партнерам та колегам за таку важливу ініціативу та підтримку України у надскладний час", — сказав міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко.
На Чернігівщині відновлять центральну районну лікарню за гроші UNITED24
Так виглядатиме лікарня після відновлення. ФОТО: Міністерство охорони здоров'я

Загалом на Чернігівщині війська РФ зруйнували вісім обʼєктів медзакладів та ще 68 обʼєктів зазнали пошкоджень. 42 об’єкти медзакладів області вже відновили повністю, 18 — частково.

Нагадаємо, у Чернігові відбудували відділення рентгенології Чернігівської міської лікарні №3 за 13,8 мільйона гривень з платформи UNITED24, понад 10 з яких зібрав футбольний клуб "Динамо" під час благодійного матчу #StopWarInUkraine у Ліверпулі. В лікарні вже надають чернігівцям необхідні медичні послуги.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок