Кабмін погодив призначення Івана Ващенка заступником начальника Чернігівської ОВА

Кабмін погодив призначення Івана Ващенка заступником начальника Чернігівської ОВА

Кабмін погодив призначення Івана Ващенка заступником начальника Чернігівської ОВА
. ФОТО: Суспільне Чернігів

1 грудня Кабінет Міністрів України погодив призначення Івана Ващенка заступником начальника Чернігівської ОВА.

Інформацію Суспільному підтвердив сам Іван Ващенко.

"Про це ще рано говорити (мова про те, якими питаннями займатиметься, — ред.), ще Президент мене не звільнив. Ми чекаємо розпорядження Президента. Розпорядження про розподіл обов’язків буде після призначення".

Нагадаємо, 10 листопада Кабінет міністрів України погодив звільнення Івана Ващенка з посади начальника Корюківської РВА.

На уточнююче запитання в інтерв'ю Суспільному щодо переходу на посаду заступника начальника Чернігівської ОВА, Іван Ващенко відповідав так:

"Насправді, рано ще щось коментувати, поки немає мого офіційного рішення. Є багато пропозицій. Вони надходять з різних місць. Зараз я визначаюся. Як тільки я ухвалю рішення, ви про це дізнаєтесь. Тут нема ніяких секретів. Просто це певна, я б сказав, корпоративна етика".

Інформацію про його звільнення з посади прокоментував начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус та сказав, що Іван Ващенко добре зарекомендував себе за час роботи та готовий до нових викликів.

"Я працюю над підсиленням команди, вважаю, що Іван Олександрович себе зарекомендував дуже якісно під час повномасштабного вторгнення на Чернігівщину. І зараз на посаді керівника Корюківської РВА. Я вважаю, що Іван Олександрович готовий до нових викликів", — сказав Чаус.

Що відомо про Ващенка

Президент України Володимир Зеленський призначив Івана Ващенка на посаду голови Корюківської РДА 25 січня 2022 року. До призначення він працював начальником юридичного відділу Корюківської міської ради.

У 2014 році закінчив Національну академію внутрішніх справ України, магістр цивільного права.

У 2012-2013 роках проходив строкову військову службу у селищі Десна.

У 2015-2016 роках проходив військову службу за призовом під час часткової мобілізації. Служив в АТО, був розвідником.

У 2014-2017 роках юрисконсульт у другому державному пожежно-рятувальному загоні Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області.

Під час оборони Чернігова Іван Ващенко також був залучений до захисту області.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок