Ляшка у Батурині висунули кандидатом у нардепи за 208 округом

Ляшка у Батурині висунули кандидатом у нардепи за 208 округом

Ляшка у Батурині висунули кандидатом у нардепи за 208 округом
. ФОТО: Радикальна партія Олега Ляшка

Олега Ляшка висунули кандидатом у нардепи за 208 виборчим округом. Таке рішення оголосили 4 вересня на з’їзді РПЛ у Батурині на Чернігівщині.

Олегу Ляшку 47 років, він родом з Чернігова. Народний депутат трьох скликань. У 2007 році обраний народним депутатом 6 скликання від БЮТ (29 номер у списку), заступник голови комітету з питань бюджету.

19.10.2010 року виключений з фракції БЮТ за співпрацю з Партією регіонів. 2012-2014 - народний депутат України 7 скликання від РПЛ, обраний за 209 мажоритарним округом (Бахмацький, Борзнянський, Куликівський, Менський, Талалаївський райони, частина Ічнянського району Чернігівської області), позафракційний.

Заступник голови комітету з питань фінансів та банківської діяльності. У 8 скликанні завів до Верховної Ради власну фракцію Радикальної партії Ляшка.

У 2019 році балотувався на посаду Президента України від "Радикальної партії Олега Ляшка" як її член. Того ж року очолив список партії на позачергових виборах до Верховної Ради. Партія не подолала 5-відсотковий бар’єр.

До політичної діяльності працював журналістом, редактором та головним редактором різних друкованих видань. Закінчив юридичний факультет ХДПУ ім. Григорія Сковороди та ІМВ КНУ ім. Шевченка за спеціальністю “міжнародний бізнес”.

За даними руху «Чесно», мав дві судимості за умисні злочини (1. Привласнення та розтрата майна, його умисне знищення або пошкодження, 4 роки позбавлення волі. 2. Наклеп, 3 роки обмеження волі, пізніше ця судимість визнана незаконною та скасована).

Що відомо:

  • Якими будуть вибори на Чернігівщині за 208 округом: погляд політичного оглядача.

  • Самовисуванець Олексій Оскер став першим кандидатом в народні депутати за 208 округом.

  • Кандидатом від «Слуги народу» за округом Давиденка став Анатолій Гунько.

  • Дружина покійного нардепа Валерія Давиденка піде на вибори по 208-му округу від «Нашого краю».
На початок