Ніжинські ракетомоделісти вибороли нагороди на змаганнях в США

. ФОТО: Facebook Ніжинська міська рада

В США з 2 по 7 липня проходив Чемпіонат світу з ракетомодельного спорту. В змаганнях брали участь понад 200 учасників з 17 країн, зокрема — українська збірна. В її складі були ніжинські спортсмени. Про це йдеться на Facebook-сторінці Ніжинської міської ради.

"Доросла збірна України зайняла третє командне місце в класі моделей S4A", — йдеться у повідомленні.

Ніжинські ракетомоделісти вибороли нагороди на змаганнях в США, які проходили з 2 по 7 липня 2023 року
Нагороди ніжинських ракетомоделістів. ФОТО: Facebook Ніжинська міська рада

Нагороди, які привезли зі змагань в США. ФОТО: Facebook Ніжинська міська рада

Зокрема:

• Олександр Радченко виборов золоту медаль в особистому заліку в "американському класі" S2|P-моделі ракет на висоту польоту зі стандартним грузом FAI";
  • Іван Кирієнко здобув золоту медаль в класі моделей S5B, моделей копій на висоту польоту;
  • переможницею в цьому класі моделей стала команда, в яку входять такі спортсмени: Іван Кирієнко, Михайло Дубровний, Андрій Примушко;
  • у дорослій команді Сергій Труш став срібним призером в класі моделей-копій S7 на реалізм польоту, а команда посіла третє місце. У складі команди: Антон Петрух, Сергій Труш, Олександр Радченко.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.