У Чернігові оголосили переможців проєкту "Шкільний громадський бюджет на дитячі мрії"

У Чернігові оголосили переможців проєкту "Шкільний громадський бюджет на дитячі мрії"

Доповнено
У Чернігові оголосили переможців проєкту "Шкільний громадський бюджет на дитячі мрії"
. ФОТО: Facebook Василь Білогура

15 червня начальник міського управління освіти Василь Білогура на сторінці у Facebook оголосив переможців проєкту "Шкільний громадський бюджет на дитячі мрії", який проходив у 27 школах Чернігова.

Переможцями стали:

  • Проєкт №8 "Облаштування шкільного подвір'я ліцею №32 – «Happy yard»" з результатом 14453,31 голосу.
  • Проєкт №5 "Шкільне кафе з лаунж-зоною «Taller de gusto»" (Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №35) з результатом 13915,4 голосу.
"Команди-переможці отримали сертифікати на пів мільйона гривень на реалізацію власних ініціатив. Інші команди, що брали участь в конкурсі, отримали набори із семи книг Гаррі Поттера", – зазначив Білогура.
Набір книг Гаррі Потера для учасників проєкту «Шкільний громадський бюджет на дитячі мрії»
Набір книг Гаррі Потера. ФОТО: Facebook Василь Білогура

Всього проголосувало 25966 учасників, із них – 14 941 електронних голосів, 11 025 – голоси учнів за подані 27 проєктів було віддано 31 369 голосів.

Також до проєкту долучилися Коропська, Менська і Березнянська громади. Там уже також визначили переможців.

"В Коропській і Менській – це три проєкти-переможці в кожній громаді – по 351 тисячі гривень. В Березнянській – це чотири проєкти-переможці, у них по 250 і по 276 тисяч гривень. Проєкти різні, проєкти стосувались і спорту, і створення освітніх різних просторів, так само як і тут, і створення лаунж-зони на вулиці. Дуже подібний проєкт є і в Менській територіальній громаді, і в Коропській. Але вони всі унікальні", — говорить координатор ініціативи "Громадський бюджет на дитячі мрії" Сергій Омелічкін.

За його словами, втілювати проєкти в життя мають почати вже з наступного тижня, а завершити все сподіваються восени.

Нагадаємо, голосування проходило 24 травня у 27 школах Чернігова. Це — ініціатива "Громадський бюджет на дитячі мрії". Кожен учень мав віддати голос за два шкільних проєкти, які йому сподобалися найбільше. По одному із проєктів на конкурс представила кожна зі шкіл. Їх спільно розробляли педагоги, батьки та учні. На реалізацію проєктів виділили один мільйон 53 тисячі гривень.

Коментарі учнів-переможців дивіться у сюжеті:

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube

На початок