На Чернігівщині попрощалися з двома бійцями, які загинули на Донеччині

На Чернігівщині попрощалися з двома бійцями, які загинули на Донеччині

На Чернігівщині попрощалися з двома бійцями, які загинули на Донеччині
. ФОТО: Новгород-Сіверська міська територіальна громада

На Новгород-Сіверщині в останню путь провели двох бійців, які загинули на Донеччині. Про це повідомляє Чернігівський обласний ТЦК та СП.

Молодший сержант Павло Сивоконь народився 10 липня 1984 року на Новгород-Сіверщині, в селі Об'єднане. Тут закінчив 9 класів місцевої школи, потім два роки навчався у Свердловській школі. Далі вступив до Сосницького професійного ліцею на спеціальність "зварювальник".

Поховання
Молодший сержант Павло Сивоконь. ФОТО: Чернігівський обласний ТЦК та СП

Після навчання працював на молокозаводі в місті Пирятин, а у 2015 році вперше долучився до лав ЗСУ. У 2016 році Павло підписав контракт та продовжив проходження військової служби. Через рік чоловік повернувся до цивільного життя, але згодом знову уклав контракт зі ЗСУ. Служив у підрозділі військової частини А0666, брав участь в антитерористичній операції на Сході.

Поховання
Прощання з Павлом Сивоконем. ФОТО: Новгород-Сіверська міська територіальна громада

21 квітня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині Павло Сивоконь загинув. Попрощалися з воїном у його рідному селі.

Солдат Олександр В'язовик народився 24 лютого 1974 року у Новгород-Сіверському, де закінчив місцеву гімназію №1. З 2010 року працював у філії Новгород-Сіверського лісового господарства державного спеціалізованого лісогосподарського підприємства "Ліси України" на посаді верстатника деревообробних верстатів на нижньо-складському комплексі.

Поховання
Солдат Олександр В'язовик. ФОТО: Чернігівський обласний ТЦК та СП

З першого дня повномасштабного вторгнення Олександр вступив до тероборони. У квітні 2022 року добровільно прийшов до місцевого ТЦК та СП. Вже через місяць чоловік у складі одного з підрозділів військової частини А1376 вирушив на схід України.

22 квітня 2022 року під час боїв поблизу одного з населених пунктів Донеччини Олександр В'язовик загинув. Попрощалися з земляком у його рідному місті, поховали на центральному кладовищі.

Поховання
Прощання з Олександром В'язовиком. ФОТО: Чернігівський обласний ТЦК та СП

Читайте також

У селі Тиниця на Чернігівщині попрощалися з солдатом Олександром Кузьменком, що загинув на Донеччині

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок