Дві школи у Чернігові відновили очне навчання

Дві школи у Чернігові відновили очне навчання

Дві школи у Чернігові відновили очне навчання
. ФОТО: Gettyimages

У Чернігові з 3 квітня відновили очне навчання у школах №13 та №6. Про це у коментарі Суспільному повідомила заступниця начальника управління освіти Чернігівської міськради Олена Горна.

Вона каже, що ці школи були частково зруйновані. Також там не було облаштовано укриття. Наразі вони повністю обладнані і їх можна використовувати.

"Обладнані до відповідних методичних рекомендацій. Ремонтні роботи в школі №6 будуть продовжені, тому там вийшли на навчання лише початкові класи".

Виконувач обов’язків міського голови Чернігова Олександр Ломако повідомив, що у школі №6 за парти сіли 212 дітей початкової ланки.

"Стосовно середньої ланки, то очне навчання для них буде відновлено із завершенням ремонтних робіт у закладі", — повідомив Ломако.

У чернігівській школі №13 вийшли на навчання всі класи. Орієнтовно – 528 школярів.

Також на очне навчання повернулися учні середньої ланки у школі №20. До цього в закладі навчалися лише школярі початкових класів.

"Всього у нас зараз працює 28 шкіл, в яких навчаються: офлайн – майже 14,5 тисяч дітей, а на дистанційному навчанні близько 13 тисяч дітей", — повідомив Ломако.

Читайте також

У Прилуках з 3 квітня не працюватимуть 12 дитсадків

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок