Начальник Чернігівської міської військової адміністрації розповів про свою команду

Начальник Чернігівської міської військової адміністрації розповів про свою команду

Начальник Чернігівської міської військової адміністрації розповів про свою команду
. ФОТО: Суспільне Чернігів

Виконувати обов'язки начальника Чернігівської міської військової адміністрації Дмитру Брижинському допомагають три радники, які працюють на громадських засадах та п'ять штатних працівників. Про це він розповів журналістам Суспільного.

Перший радник — Станіслав Петрик, він займається питанням безпеки.

"Він зараз вивчає питання Муніципальної варти, чим вона займається, які завдання покладені, як вони їх виконують. В подальшому буде працювати з правоохоронними органами. Він сам в минулому поліцейський. Має звання полковника. Він орієнтується в усіх питаннях безпеки Чернігова", — зазначив Брижинський.

Другий радник — з юридичних питань Вадим Коваленко. Він надає допомогу по оформленню документів, розпоряджень. Третій радник – голова фракції "Слуга народу" у Чернігівській міській раді VIII скликання Максим Черненок.

"Він по загальних питаннях, взаємодія з місцевими органами влади. Він сам є депутатом міської ради. Це три людини, які надають допомогу у виконанні моїх повноважень. Вони працюють на громадських засадах. В штатному розкладі, який затверджений головою адміністрації, передбачені такі посади штатним розкладом. Але поки ми розглядаємо їх на громадських засадах".

Решта особового складу військової адміністрації — це люди, які займаються документами та адміністративними питаннями.

"Зараз п’ять людей займаються повсякденними справами. Три радники на громадських засадах. Це ті люди, які розробляють стратегію, або плани нашої діяльності".

Нагадаємо, Дмитра Брижинського призначили начальником Чернігівської міської військової адміністрації 17 лютого, згідно з розпорядженням президента України.

Читайте також

Не хочуть жити у гуртожитках: у Чернігові 258 сімей ВПО перебувають на обліку, щоб отримати житло

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок