Не хочуть жити у гуртожитках: у Чернігові 258 сімей ВПО перебувають на обліку, щоб отримати житло

Не хочуть жити у гуртожитках: у Чернігові 258 сімей ВПО перебувають на обліку, щоб отримати житло

Не хочуть жити у гуртожитках: у Чернігові 258 сімей ВПО перебувають на обліку, щоб отримати житло
. ФОТО: Getty images (ілюстративне)

Є місця у гуртожитках, однак люди готові чекати на краще житло — у модульних будинках. У Чернігові 258 сімей внутрішньопереміщених осіб перебувають на обліку щодо отримання житла у місті.

Про це в коментарі Суспільному розповіла заступниця начальника відділу квартирного обліку та приватизації житлового фонду міської ради Тетяна Булах.

"Кімнат у нас достатньо, однак бажання заселятися до гуртожитку з кожним днем все менше й менше. Зараз, наприклад, є 199 приміщень у гуртожитках, з них заселених тільки 55-56. Немає охочих жити у гуртожитках. Зараз пишуть заяви на модульні будинки, які міська рада анонсувала. Ми ставимо на облік і на гуртожитки, і на модульні будинки, але з цих 258 сімей одні згодні заселитися до гуртожитку, інші пишуть, щоб їх залишили в черзі та вони будуть чекати на модульні будинки".

За її словами, на засіданні виконкому міськради 2 березня ухвалили рішення щодо переселення у гуртожиток лише однієї людини.

Загалом зараз у Чернігові на обліку перебувають 9200 внутрішньопереміщених осіб, повідомила Суспільному директорка департаменту соціальної політики Чернігівської міської ради Ірина Марчук.

"До цього числа входять не тільки жителі з інших міст України, таких як Луганськ, Донецьк, Запоріжжя, Харків або Херсон, а й з наших прикордонних територій. Також сюди входять жителі нашої громади, у яких зруйновано або значно пошкоджене житло і вони не можуть зараз там проживати".

Читайте також

Дві родини на Ічнянщині, чиє житло зруйнували росіяни, отримали у власність модульні будинки постійного проживання

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок