У Чернігові теробороні передали гуманітарну допомогу на три мільйони гривень

У Чернігові теробороні передали гуманітарну допомогу на три мільйони гривень

У Чернігові теробороні передали гуманітарну допомогу на три мільйони гривень
. ФОТО: Суспільне Чернігів

Сьогодні, 26 січня, Чернігівська ОВА передала регіональному управлінню сил територіальної оборони "Північ" гуманітарну допомогу на три мільйони гривень. Зокрема передали оргтехніку, обігрівачі та будівельні інструменти.

Гроші на закупівлю виділили з обласного бюджету.

В'ячеслав Чаус
В'ячеслав Чаус. ФОТО: Суспільне Чернігів
"Це частина допомоги, яка закупляється і передається в рамках обласної програми, яка затверджена обласною радою по підтримці територіальної оборони. Тут ми передаємо матеріальних цінностей на понад три мільйони гривень. На цей і на наступний рік заплановано фінансування на рівні 140 мільйонів, тому в нас попереду дуже багато роботи", — каже начальник ОВА В'ячеслав Чаус.

Начальник регіонального управління сил територіальної оборони “Північ” Юрій Колесніченко зазначає, що всі ці інструменти одразу підуть в роботу, адже зараз продовжується облаштування будівель для потреб тероборони.

"Дуже багато було зроблено, багато допомоги. В першу чергу це стосується будівель, ремонтних робіт, дахи, вікна, частково двері, будматеріали, зараз передається оргтехніка та інструмент який нам необхідний, для того, щоб продовжувати облаштовувати певним чином не тільки робочі кабінети, а й певний побут".

Юрій Колесніченко
Юрій Колесніченко. ФОТО: Суспільне Чернігів

За словами Чауса, виділяли кошти й на ремонтні роботи в приміщеннях. Також шили зимову форму для тероборони на 24 мільйони гривень.

"По пошиттю форми пішли саме через місцеві підприємства. Це можна було зробити трошки швидше, просто закупити готову, дочекатись поки вона надійде в Україну, тому що багато чого немає, тканин особливо, взуття. Ми пішли по принципу, що форму для нашої ТРО шиє саме місцевий бізнес".

Читайте також

Колишній начальник обласного управління освіти і науки Микола Конопацький став директором медичного коледжу в Чернігові

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок