Історичний центр Чернігова подають до списку Світової спадщини ЮНЕСКО

Історичний центр Чернігова подають до списку Світової спадщини ЮНЕСКО

Історичний центр Чернігова подають до списку Світової спадщини ЮНЕСКО
. ФОТО: Суспільне Чернігів

Історичний центр Чернігова планують включити до списку Світової спадщини ЮНЕСКОСвітова спадщина ЮНЕСКО (англ. World Heritage) — видатні культурні та природні цінності, що вважаються надбанням усього людства. Ці цінності перелічені в Списку ЮНЕСКО.. Про це у телемарафоні "Єдині новини" розповів міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко.

Цю інформацію Суспільному підтвердив і начальник управління культури і туризму Чернігівської міськради Олександр Шевчук.

"Наразі тривають зміни номінації, на яку ми будемо подаватися. В нас вже практично сформована робоча група, а одразу після ми розпочинаємо процес підготовки подачі всіх необхідних документів. Нас консультують і допомагають наші колеги з Польщі, ми ведемо з ними перемовини. Для нас процедура подання документів буде у пришвидшеному темпі, це дійсно дуже потрібно нашому місту. За попередніми даними, ми хотіли б вкластися в один рік", — каже Шевчук.

Він зауважив, що які саме об’єкти історичного центру Чернігова увійдуть у цей список, наразі не розголошують. Поки тривають робочі моменти й обговорення стосовно остаточного рішення.

Читайте також

На Чернігівщині відновили понад 1800 приватних будинків, які постраждали внаслідок російських обстрілів

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок