На Чернігівщині через підйом рівня води у річках підтоплені понад 130 домогосподарств

На Чернігівщині через підйом рівня води у річках підтоплені понад 130 домогосподарств

Доповнено
На Чернігівщині через підйом рівня води у річках підтоплені понад 130 домогосподарств
. Повінь на Чернігівщині. Фото: Суспільне Чернігів

На Чернігівщині через підйом рівня води у річках підтоплені понад 130 домогосподарств. Про це повідомляє департамент цивільного захисту Чернігівської ОВА.

Зокрема, на річці Дніпро підтоплені 131 домогосподарств у чотирьох населених пунктах Чернігівського району: селах Мньов, Пустинки, селищах Радуль та Любеч.

Підтоплень житлових будинків немає. Доїхати у ці населені пункти можна позашляховиками.

На річці Десна припинено транспортне сполучення до трьох населених пунктів Новгород-Сіверського району: Бирине, Підгірне та Прокопівка. Транспортне сполучення здійснюється зі сторони Сумської області.

На річці Сейм тимчасово припинений рух машин переправою на автодорозі М 02 Кіпті-Глухів-Бачівськ біля міста Батурин Ніжинського району.

Рух транспорту до восьми населених пунктів Ніжинського району здійснюється зі сторони Сумської області.

Чернігівський обласний центр з гідрометеорології попереджає про повінь на Чернігівщині. Як йдеться у повідомленні, оголошений червоний рівень небезпеки.

23-26 січня на ділянці Дніпра в межах Чернігівського району утримуватиметься значне затоплення заплави, порушення транспортного сполучення з окремими прирічковими селами вздовж Дніпра та затоплення житлових будинків ряду сіл у Чернігівському районі.

Також на ділянці Десни Новгород-Сіверський – Макошине (Новгород-Сіверський, Корюківський райони Чернігівської області) триватиме поступове підвищення рівнів води на 2-8 см за добу.

Через підтоплення заплави доїхати до цих населених пунктів можна буде вздовж Десни.

На річці Снов утримуватиметься перевищення небезпечної відмітки переливу води через автодорогу у Корюківському районі.

Як сказав начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус у загальнонаціональному марафоні "Єдині новини", нині в області є проблеми як з крижаними заторами на річках, так і з високим рівнем води.

"На річках аномально високий рівень води для цього часу. На півночі області у нас два понтонні мости, до них ускладнений доступ унаслідок високої води, і люди там пересуваються іншими, альтернативними, шляхами. Ці дві понтонні переправи: одна на річці Десна, інша на річці Віть — вони сьогодні не працюють".

На Чернігівщині через підйом рівня води у річках підтоплені понад 130 домогосподарств
В'ячеслав Чаус. ФОТО: Чернігівська ОВА

Як повідомили Суспільному в Службі автомобільних доріг у Чернігівській області, підйом рівня води в річках спостерігається ще з початку грудня разом із льодоходом.

Переправа через Десну поблизу Чернігова наразі працює, повідомляє САД.

Читайте також

Найбільший паводок за 129 років: на Новгород-Сіверщині Десна розлилася в січні

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок