Жителя Бахмача підозрюють у тому, що створював порнографічне відео за участі дітей (Оновлено)

Жителя Бахмача підозрюють у тому, що створював порнографічне відео за участі дітей (Оновлено)

Жителя Бахмача підозрюють у тому, що створював порнографічне відео за участі дітей (Оновлено)
. Національна поліція

28-річного жителя міста Бахмач підозрюють у розбещенні двох дівчат та розміщенні відзнятого відео та фото у Darknet. Цю інформацію Суспільному підтвердив Дмитро Богдан, начальник вiддiлу протидiї кіберзлочинам в областi Департаменту кiберполiцiї Національної поліції України.

Жителю Бахмача інкримінують знімання відео та фото порнографічного характеру зі своєю рідною сестрою 2014 року народження та з сестрою своєї співмешканки, дівчинкою 2010-го року народження.

Матеріали чоловік завантажував на закриті Інтернет-ресурси (Darknet). Він їх, за інформацією Дмитра Богдана, «використовував для обміну на дитячу порнографію з користувачами специфічних форумів».

Наразі проводиться огляд вилученої техніки та призначення експертиз, необхідних для оголошення йому підозри та обрання запобіжного заходу фігуранту кримінального правопорушення.

Жителя Чернігівщини викрили разом із трьома іншими фігурантами кримінального провадження, що діяли по різним регіонам України. «До злочинної діяльності четверо фігурантів залучили вісім малолітніх дітей. В рамках операції «Павутина» загалом провели 54 обшуки майже по всій території України. Вилучили близько 6 Тб протиправного контенту» - сказав Олександр Гринчак, начальник департаменту кіберполіції НПУ.

Кіберполіцейські викрили зловмисників, які розбещували дітей та розповсюджували порноконтент
Кіберполіцейські викрили зловмисників, які розбещували дітей та розповсюджували порноконтент. Національна поліція

Детальніше дивіться у відео:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У кількох регіонах викрили педофілів, які викладали в інтернет відео розбещення дітей

На початок