Водій "Укрпошти" з Чернігова отримав відзнаку від Міністерства оборони

Водій "Укрпошти" з Чернігова отримав відзнаку від Міністерства оборони

Водій "Укрпошти" з Чернігова отримав відзнаку від Міністерства оборони
. ФОТО: Суспільне Чернігів

Розвозив пенсії під обстрілами. Водій "Укрпошти" Олексій Євдокімов з 24 лютого і до виведення російських військ з області залишався в Чернігові. Чоловік доставляв працівників поштових відділень на роботу й назад, возив гроші, з яких виплачувалися пенсії. За свою роботу під час бойових дій Олексій Євдокімов отримав відзнаку від Міністерства оборони.

"Розвозив людей, потім їздив у банк, забирали гроші й як інкасація возив гроші по відділеннях, які працювали", – розповів Олексій.

Спочатку охороняв автобазу підприємства, а з 9 березня почав їздити. Машину, на якій їздив Олексій, пошкодило уламками, коли з мінометів обстріляли автобазу "Укрпошти". Пересів на іншу й продовжував возити людей та доставляти гроші.

"Розумів, що це треба, тому що на пенсії люди чекали. Тоді був такий час, що магазини були майже всі порожні, людям треба було щось купувати, а пенсії кому – людям похилого віку. Їх було шкода, тому якось не думалося про це", – сказав чоловік.

Олексій Євдокімов 16 березня приїхав на поштове відділення на Доценка й побачив розстріляну чергу за хлібом.

"Було дуже моторошно дивитися: лежали трупи, сиділи поранені, все було в пилу, все горіло. І моторошно було, коли вівся обстріл фабрики "Стріла", коли під "Градецьким" згоріли машини горіли будинки".

Генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський під час приїзду до Чернігова вручив водію-кур’єру Олексію Євдокімову та заступнику директора Чернігівського філіалу "Укрпошти" Олександру Бородавку відзнаки від Міністерства оборони.

Водій "Укрпошти" з Чернігова отримав відзнаку від Міністерства оборони
Відзнака від Міністерства оборони. ФОТО: Суспільне Чернігів

З його слів, роботу під час бойових дій та в окупації працівники забезпечують героїчними зусиллями, так було і на Чернігівщині.

"Ми дивилися, де мешкають люди, для того, щоб вони могли доїхати або дійти до своїх клієнтів. Була іноді така навіть партизанська робота. Коли ми не могли проїхати самі, через те, що, наприклад, росіяни не пропускали нашу автівку. Ми домовлялися з головами ОТГ, зі старостами, ми підвозили кошти, вони їх роздавали для того, щоб люди їх отримали", – розповів Ігор Смілянський.

"Моторошно було: лежали трупи, сиділи поранені" – водій "Укрпошти" з Чернігова отримав відзнаку від Міністерства оборони
Генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський. ФОТО: Суспільне Чернігів

Детальніше розповідаємо у сюжеті:

Читайте також

Один співає на благодійних концертах, інший — захищає Україну: історія братів-ромів з Чернігівщини

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок