Депутати зняли з розгляду питання про перейменування вулиць у Чернігові

Депутати зняли з розгляду питання про перейменування вулиць у Чернігові

Депутати зняли з розгляду питання про перейменування вулиць у Чернігові
. ФОТО: Суспільне Чернігів

Питання про перейменування вулиць у Чернігові зняли з порядку денного. Відповідне прохання надійшло від управління культури, щоб доопрацювати перелік нових назв. Рішення прийняли сьогодні, 21 вересня, на сесії міської ради.

Начальник управління Олександр Шевчук сказав, що періодично проводяться круглі столи з обговореннями пропозицій, на які запрошують усіх охочих.

"Мені дуже приємно, що громада формує своє бачення і його відстоює. Основна була дискусія на історичних назвах. Ну і ще є питання по назвах міст-партнерів. Теж будемо думати, тому що питання філології, питання іншомовних назв, як вони звучать, як їх взагалі використовувати".

Нагадаємо, на сесії міської ради депутати мали розглянути питання про перейменування 15 вулиць Чернігова. Зокрема, вулиці Курській пропонували дати ім'я польського міста Тарнобжеґ, Мінську переназвати на Меммінгена, Толстого на Антонія Печерського, Ушакова на Підмонастирську. Пропозиції викликали дискусії серед жителів вулиць. До наступної сесії нові назви із цього пакету доопрацюють, можливо, перелік вулиць розширять. Якщо зможуть дійти згоди – питання винесуть на голосування депутатам.

Детальніше у відео:

Читайте також:

Тарнобжеґ, Підмонастирська, Антонія Печерського – у Чернігові тривають дискусії щодо перейменування вулиць

На початок