Для чернігівців, які втратили житло, збудують двоповерхове модульне містечко

Для чернігівців, які втратили житло, збудують двоповерхове модульне містечко

Доповнено
Для чернігівців, які втратили житло, збудують двоповерхове модульне містечко
. ФОТО: Суспільне Чернігів

На вулиці Дрозда у Чернігові планують звести двоповерхове модульне містечко, куди розселятимуть місцевих жителів, які втратили житло через збройну агресію РФ. Про це Суспільному розповів заступник міського голови Віктор Геращенко.

Меморандум про будівництво кварталу міськрада підписала із товариством "Червоний Хрест". За словами Віктора Геращенка, міськвиконком вже виділив під будівництво два гектари землі та виділив управлінню капітального будівництва кошти на проєктування фундаменту.

"Червоний Хрест" будуватиме це модульне містечко, а місто відповідатиме за прокладання комунікацій до нього.

Віктор Геращенко
Віктор Геращенко. ФОТО: Суспільне Чернігів
"Фінансує проєкт повністю "Червоний Хрест", це близько 3,5 мільйонів доларів. За нами, за міською радою, — виділення землі, підвід комунікацій: водопровід, водовідвід, електроенергія, благоустрій, фундаментні роботи", — каже Геращенко.

Модульне містечко складатиметься з семи двоповерхових будиночків із загальною кількістю квартир до 112. Вони можуть бути як однокімнатні, так і двокімнатні. Також квартири одразу будуть мебльовані та матимуть електроопалення.

Загальна візуалізація майбутнього модульного містечка
Загальна візуалізація майбутнього модульного містечка. ФОТО: Суспільне Чернігів

"Це буде тимчасове житло, але більш схоже на капітальне, з терміном використання до 100 років. Тобто, основна вимога в тому, щоб люди, які втратили своє житло, проживали у квартирах комфортабельних. А потім, коли держава компенсує збитки, місто могло надавати ці квартири іншим людям, які не мають житла або їх потребують".

Так може виглядати одна з квартир у модульному будинку
Так може виглядати одна з квартир у модульному будинку. ФОТО: Чернігівська міська рада

За словами Віктора Геращенка, будівництво модульного містечка мають розпочати у вересні. Триватиме воно щонайменше 3-4 місяці.

Читайте також:

Чаус розповів, коли заселять людей до першого модульного містечка у Новоселівці

На початок