Чернігів зможе вчасно почати опалювальний сезон, — Атрошенко

Чернігів зможе вчасно почати опалювальний сезон, — Атрошенко

Чернігів зможе вчасно почати опалювальний сезон, — Атрошенко
. ФОТО: Суспільне Чернігів

Чернігів зможе вчасно розпочати опалювальний сезон. Щоб запустити ТЕЦ, потрібно від 50 до 100 мільйонів гривень. Такі гроші в бюджеті є, сказав міський голова Владислав Атрошенко під час розмови із Міністром розвитку громад Олексієм Чернишовим, який перебував у Чернігові. Ця сума не враховує відновлення системи подачі вугілля.

"Найбільша проблема — це стан внутрішньобудинкових мереж. Користуючись нагодою, прошу людей відстежувати наші повідомлення, подекадно ми будемо запрошувати адресну програму і формувати, аби люди були у квартирах. Планово ми значний відсоток, близький до 100, може в окремих випадках там будуть нюанси, але подачу тепла та вчасний початок опалювального сезону ми забезпечимо", — сказав Владислав Атрошенко.

За словами Владислава Атрошенка, наразі триває процес передачі цілісного майнового комплексу ТЕЦ в оперативне управління міста.

Нагадаємо, у вівторок на сесії міської ради розірвали договір оренди майнового комплексу з «Техновою». На наступному пленарному засіданні мають створити комунальне підприємство. Борги компанії-орендаря ТЕЦ фірми "Технова" сумарно сягають мільярда гривень. 600 мільйонів підприємство заборгувало "НАК "Нафтогазу". Тому Владислав Атрошенко просив міністра посприяти у розв'язанні питання надання лімітів постачальником газу.

"Сьогодні місто не може розрахуватися за усі борги. Сподіваюся, що при зацикленні двох контурів "ТЕЦ" і "Облтеплокомуенерго" ми досягнемо зниження тарифу, принаймні собівартості. Уряд, зі свого боку безумовно, не буде осторонь, ми вже працюємо на об'єкті "Водоканалу" разом", — каже міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.
Чернігів зможе вчасно почати опалювальний сезон, — Атрошенко
Зліва - направо: Владислав Атрошенко, Олексій Чернишов, В'ячеслав Чаус. ФОТО: Суспільне Чернігів

За словами Владислава Атрошенка, у майбутньому для Чернігівської ТЕЦ шукатимуть інвестора.

"Скоріше за все, ми розділимо мережі та генерацію. Для того, щоб майбутній інвестор, а це буде компанія виключно світового рівня, ми не будемо тут місцеві компанії, які хочуть заробити на потоці грошей… Ми хочемо запросити системного інвестора, який бачив би й сміттєпереробний завод поряд з ТЕЦ".

Читайте також:

Депутати одноголосно підтримали припинення договору оренди Чернігівської ТЕЦ

На початок