У Чернігові в червні планують відновити роботу тролейбусів

У Чернігові в червні планують відновити роботу тролейбусів

У Чернігові в червні планують відновити роботу тролейбусів
. ФОТО: Суспільне Чернігів

У Чернігові в червні планують відновити роботу тролейбусів. Маршрути будуть скорочені, і з’єднуватимуть кілька мікрорайонів. Про це в коментарі Суспільному сказав начальник КП «Чернігівське тролейбусне управління» Руслан Ємець.

«Як буде точно – ще я вам сказати не можу. По мікрорайонах так: Масани будемо зв’язувати з Рокосовського, це колишній 11 маршрут. Там у нас небагато пошкоджень. Зараз опори ставлять. І будемо зв’язувати Рокосовського з центром, з вокзалом – теж небагато пошкоджень. Наразі тривають роботи на вулиці Шевченка й на вулиці Бєлова».

Тестові рейси тролейбусів запланували на кінець травня. Це потрібно для того, щоб перевірити, чи працює мережа.

«Ми зараз працюємо над цим – відновлюємо лінії в районі Бєлова, Ялівщини. Як це ми зробимо – ми спочатку повинні будемо прокатати тестово тролейбуси. Ми усуваємо недоліки, які ми бачимо, і тоді вже будемо запускати маршрути».

З його словами, такі тролейбуси не будуть здійснювати пасажирські перевезення (буде відповідна позначка), на зупинках не зупинятимуться. На такі рейси ви йдуть кілька типів тролейбусів – нових та старих. Триватимуть тестові виїзди протягом кількох днів.

За словами Руслана Ємця, нині у Чернігові пошкоджено 50 кілометрів контактних мереж зі 110. На повне відновлення тролейбусного руху в місті необхідні кошти та людський ресурс, яких наразі недостатньо.

Читайте також:

На Чернігівщині відновили міжміські перевезення у понад 80 напрямках

На початок