У Чернігові через обстріли пошкоджені 27 із 34 шкіл

У Чернігові через обстріли пошкоджені 27 із 34 шкіл

У Чернігові через обстріли пошкоджені 27 із 34 шкіл
. ФОТО: Суспільне Чернігів

Будівлі 27 із 34 шкіл Чернігова та 37 із 52 дитсадків зазнали пошкоджень під час бойових дій. Вчителі працюють дистанційно з дому, з інших вцілілих шкіл міста та з інших областей.

Про це в ефірі «Українського радіо: Чернігівська хвиля» розповів начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура.

«Із 34 навчальних закладів (це 32 загальноосвітні школи, спецшкола і НРЦ №2) 27 зазнали пошкоджень різного ступеню. Наскільки непридатні до подальшого використання будівлі навчальних закладів, будуть оцінювати спеціалісти. На мою думку, однозначно можна сказати, що 18 і 21-ша школи (школи мікрорайону Подусівка, які знищили авіаударом, - ред..) – не може бути й мови про їх подальше відновлення. Є багато будівель, які отримали пряме попадання снарядів. Наскільки відбулись зміни в їх конструкціях, будуть оцінювати фахівці», - каже Василь Білогура.

Нині ж, зі слів Білогури, у Чернігові організували дистанційне навчання школярів.

«Хто може із вчителів працювати з дому – працює з дому. У кого є найближчий навчальний заклад, в якому є світло й Інтернет – може звернутися туди. Є вчителі, які працюють з навчальних закладів в інших областях: вони звернулись, там освітяни надали їм окреме робоче місце, де в певний час людина може прийти і попрацювати зі своїми дітьми», - розповів начальник управління освіти Чернігівської міськради.

Читайте також:

Чернігівський медичний центр сучасної онкології відновлює роботу

На початок