Чернігів потерпає від абсолютної гуманітарної катастрофи, - Атрошенко

Чернігів потерпає від абсолютної гуманітарної катастрофи, - Атрошенко

Чернігів потерпає від абсолютної гуманітарної катастрофи, - Атрошенко
.

У Чернігові російські війська поцілили в опорну лікарню. Про це повідомив міський голова Владислав Атрошенко в етері телемарафону.

З його слів, лікарня розташована на околиці міста, а неподалік ведуться активні бої. В медзакладі вибиті шибки. Нині у місті відсутнє електропостачання, а відтак немає тепла та води. Прооперовані хворі лежать у коридорах медзакладу, де температура не перевищує +10-11 градусів за Цельсієм.

Міський голова говорить, що відновити електропостачання найближчим часом практично неможливо.

«Місто потерпає від абсолютної гуманітарної катастрофи. Протягом кількох діб нам уривками вдавалося підключати електроенергію, але ми бачимо, що надалі це практично неможливо і скоріше за все, якщо нам вдасться на якусь годину під'єднати мережі – це буде чудо. Але ми чекаємо на погіршення ситуації. Мережі всі знищено», - говорить Владислав Атрошенко.

За словами Владислава Атрошенка, у місті лишається багато категорій людей, які потребують евакуації, зокрема пацієнти, які потребують гемодіалізу, люди з інвалідністю, які не можуть самостійно пересуватися та наразі перебувають у лікарнях, діти, жінки та літні люди. Досі офіційні «зелені коридори» в області не запрацювали:

«Я б хотів наголосити, що ситуація інших регіонів бачиться трошки по-іншому, зокрема, аналітиками, які чекають на виснаження росії, та людьми, які гинуть в Чернігові. Тут ллється кров дітей, жінок та мирного населення. У Чернігові терміни та час ідуть абсолютно по-іншому. Прохання до нашої влади, зважити саме на ці обставини. Зрештою, ми вистоїмо, чого б це вартувало. Тільки питання в кількості пролитої крові людської. Чернігівці назад не ходять».

Читайте також:

Наслідки обстрілів у Чернігові 19 березня

На початок