Людей без вад не буває, головне – не бути впійманим: В’ячеслав Почеп про обшуки СБУ

Людей без вад не буває, головне – не бути впійманим: В’ячеслав Почеп про обшуки СБУ

Людей без вад не буває, головне – не бути впійманим: В’ячеслав Почеп про обшуки СБУ
. ФОТО: Суспільне Чернігів

Головне — не бути впійманим та людей без вад немає. Такі основні тези інтерв'ю, яке дав начальник управління капітального будівництва Чернігівської міськради В'ячеслав Почеп газеті "Весть". Йдеться про обшуки, які провели 28 жовтня столичні правоохоронці в рамках розслідування кримінального провадження за фактом привласнення посадовими особами цього управління та підрядних організацій понад 20 мільйонів гривень.

Відповідаючи на питання, чи є в порушеннях, які інкримінує СБУ, його вина, він відповів так.

"Людей без вад немає. Усі ми іноді порушуємо. І покарання не за порушення, а за те, що впіймали. Головне, щоб не впіймали. Я не краду. Чи можу когось лобіювати? Так. За це, умовно кажучи, може бути якась мені підтримка. У якому вигляді – інша справа. Але це не означає, що я вкрав", розповів Почеп.

А на питання журналіста, чи попереджали міського голову Владислава Атрошенка про майбутні обшуки, посадовець відповів:

"Ні. Якби це були місцеві, інформація дійшла б мера. Оскільки це було Головне управління Нацполіції з Києва, а рішення щодо обшуку виніс Печерський суд, то все відбувалося несподівано", сказав В'ячеслав Почеп.

Нагадаємо, 28 жовтня у Чернігові СБУ провела понад 20 обшуків в управлінні капітального будівництва міськради та низці фірм-підрядників. Обшуки проводили в рамках розслідування кримінального провадження за статтею "Привласнення та розтрата майна в особливо великих розмірах". Посадовцям управління капітального будівництва та підрядникам інкримінували завищення вартості будівельних матеріалів і робіт під час проведення ремонтів та будівництва об’єктів соціальної інфраструктури в Чернігові.

Міський голова Владислав Атрошенко тоді назвав проведення обшуків "привітом з Києва" та заявив про політичний тиск, пов’язаний із майбутніми виборами за 206 округом та його критикою дій Уряду.

Читайте також:

Закупівля асфальту, щебеню, будматеріалів: на «Чернігівводоканалі» пройшли обшуки

На початок